Heiztechnik - Producent kotłów

***** Nowa świecka tradycja *****

1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #7132 przez SERWIS1
Witam

Chcielibyśmy podziękować użytkownikom forum za zainteresowanie i zaangażowanie celem pomocy innym użytkownikom kotłów Heiztechnik.
Rozpoczynamy nową świecką tradycję, która jak mamy nadzieję spotka się z przychylnością forumowiczów. Mianowicie postanowiliśmy docenić wkład najbardziej zaangażowanych w pomoc innym forumowiczom.
W tym celu przygotowaliśmy pakiety upominków dla trzech według nas najbardziej zasłużonych doradców w roku 2016:

1 miejsce - Patrol
Nagroda: Darmowy przegląd kotła + 1000 zł brutto do wykorzystania na zakupy w Heiztechnik

2 miejsce- jackjj
Nagroda: Darmowy przegląd kotła + 600 zł brutto do wykorzystania na zakupy w Heiztechnik

3 miejsce- egorys
Nagroda: Darmowy przegląd kotła + 300 zł brutto do wykorzystania na zakupy w Heiztechnik

Z nagrodzonymi forumowiczami skontaktujemy się w formie mailowej.

Dziękujemy
Heiztechnik Team

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 5 miesiąc temu #7134 przez MateuszZurek
Pomysł bardzo fajny.
Gratuluję zwycięzcą i dziękuję za szybką i fachową pomoc.

1 rok 5 miesiąc temu #7139 przez Patrol
..muszę ochłonąć z wrażenia, niesamowita niespodzianka!
Gratuluję pozostałym zwycięzcom oraz pomysłodawcom nowej tradycji i jednocześnie bardzo dziękuję za to wyróżnienie. Naprawdę sympatycznie zamknąć rok taką informacją :))).
Pozdrawiam!

1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #7142 przez egorys
wow, "zaniepisalem" z wrażenia:) bardzo dziękuję za wszystkie porady innym użytkownikom i oczywiście nieocenionemu Serwisowi. Bardzo miło będzie Was znowu gościć podczas przeglądu. Bardzo miła niespodzianka. Gratuluję kolegom Patrolowi i jackjj'emu. Pozdrawiam

DasPell 12kW XMini RControl Touch EM 891 / EcoSter Touch / Moduł B+C / Econet / Bufor Elektromet WGJ-B Multi 400/120 / ogrzewanie podłogowe 120 m2 / ogrzewanie grzejnikowe 7 szt./ Regulator ciągu RCK Darco /

1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #7148 przez jackjj
Serwis1
Super pomysł no i miłe zaskoczenie na koniec roku - tak trzymać!

GRATULUJĘ wszystkim 3 wygranym !
;-):-P;-)

Jestem pod wrażeniem Waszego serwisu; prowadząc takie forum nie boicie się konstruktywnej krytyki a to rzadkie u producentów żeby liczyć się ze zdaniem pojedynczych klientów i odpowiadać na ich zapytania publicznie....

Patrol
Należało Ci się jak nikomu - tylu ludziom pomogłeś!!
Ja również bardzo dziękuję!

Będziesz w końcu mógł sobie kupić moduł internetowy, o którym tyle pisaliśmy, już nie mogę się doczekać.....Twoich opinii no i Twoje analiz spalania, bo będą uzupełnione o zebrane dane kotła.... Będziesz miał pełen ogląd sytuacji...
:-P

Pozdrawiam
J.

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

1 rok 5 miesiąc temu #7151 przez Patrol
Tobie też gratuluję!
nie tylko nagrody, ale i bycia 'wciąży' :P ;)

1 rok 5 miesiąc temu #7152 przez jackjj

Patrol napisał: Tobie też gratuluję!
nie tylko nagrody, ale i bycia 'wciąży' :P ;)

Patrol
Słownik płata czasem śmieszne figle.... Ale tego jeszcze nie grali...
Na razie nie jestem w ciąży....
:-P:-P

Patrol gratulacje " nie tylko nagrody"?
hm....2 miejsce - "jackij" a nie "jackjj", choć nie znalazłem takiego użytkownika "jackij", więc jak to mówią nadzieja umiera ostatnia....

Jak to mówi mój kolega z pracy: "ja w życiu tylko raz wygrałem dodatkowa wartę we wojsku"
:-P

Powodzenia na Nowy Rok
J.

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

1 rok 5 miesiąc temu #7153 przez Patrol
Wiem wiem T9 ma fantazję :)
Najlepszego dla wszystkich na nadchodzący rok
pozdrawiam

1 rok 5 miesiąc temu #7158 przez SERWIS1
Witam

Już jest jackjj.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

1 rok 5 miesiąc temu #7163 przez jackjj

SERWIS1 napisał: Witam

Już jest jackjj.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

Serwis 1
Serdecznie dziękuję nie spodziewałem się, że to jednak chodzi o mnie.... No może 1%....
:-P;-):-P
Marzy mi się moduł internetowy.... ciekawe co na to moja żonka....

Super wiadomość.
Pozdrawiam
J.