Heiztechnik - Producent kotłów

***** Nowa świecka tradycja *****

10 miesiąc 3 tygodni temu #9031 przez jackjj
Witam serdecznie !

Bardzo dziękuje za wyróżnienie - jest to naprawdę miły gest w tym wspaniałym okresie obdarowywania.
;)

Wszystkim użytkownikom życzę na Nowy 2018 Rok bezawaryjnego użytkowania Waszych kotłów !!

Przy okazji bardzo dziękuje Serwisowi za cierpliwość i okazaną pomoc na początku mojej przygody z kotłem Daspell na jesieni 2015 roku.

Gratuluje pozostałym wyróżnionym.
;)

Pozdrawiam
Jacek

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

10 miesiąc 3 tygodni temu #9036 przez Patrol
Bardzo dziękuję HT za wyróżnienie i gratuluję kolegom.
Wszystkiego dobrego w nowym roku!

10 miesiąc 5 dni temu #9166 przez MateuszZurek
Witam,
Nieśmiało chciałbym się zapytać czy maile zostały wysłane?
Nie wiem czy przez przypadek wrzuciłem go czy trafił do spam-u czy jeszcze nie zostały wysłane.

Dziękuję.

10 miesiąc 5 dni temu #9172 przez SERWIS1
Witam

W tym tygodniu wszystko będzie zrealizowane.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

10 miesiąc 5 dni temu #9173 przez MateuszZurek
Dziękuję.

1 miesiąc 1 tydzień temu #10109 przez jackjj
Cześć
Dziś był u mnie Serwisant - chciałem podziękować za merytoryczne odpowiedzi i wykonany przegląd przez co za zaległy Gwiazdkowo - Sylwestrowy prezent, który dziś został zrealizowany . Szczerze to Pan Serwisant był genialnie przygotowany merytorycznie i na wszystkie zadane przeze mnie pytania odpowiadał bez zająknięcia rzeczowo i bez zbędnego owijania a jego rady i podpowiedzi zasługują na premie bo w mojej ocenie takie rzetelne podejście do klienta powinno w przyszłości zaprocentować większa ilością potencjalnych klientów
W załączeniu kilka zdjęć które zrobiłem podczas przeglądu palnika
Dziękuje i pozdrawiam
Yasek

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem
Załączniki:

1 miesiąc 1 tydzień temu #10114 przez MateuszZurek
Cześć,
U mnie serwisant był chwilę temu.
Jakoś tak mi zeszło ale także jestem mega zadowolony z wizyty.
Wreszcie wyjaśniło się co robię nie tak przy konfiguracji i nawet mały upgrade ułatwiający zakładanie palnika udało się wykonać.
Niby pierdół ale jakby mi te nakrętki spadły to miałbym masę nerwów.
Także zeszlismy na temat dodatków i takim sposobem mam płytę wygrzewającą w komorze palnika.
Niby kawałek blacha ale może będzie czysciej.

Pozdrawiam

1 miesiąc 1 tydzień temu #10126 przez Patrol
U mnie również wzorcowo, więc ukłony dla serwisanta.
Jak palnik był już zdemontowany to przy okazji zdecydowałem się na prewencyjną wymianę grzałki, bo miała już zbliżony przebieg do poprzedniej, która klękła przy > 6000cykli.

Ciekawi mnie wpływ tej płyty, więc MateuszZurek zdaj relację jak już będziesz przepalał pełną parą.