Heiztechnik - Producent kotłów

Econet - zniknęła możliwość zmiany parametrów kotła

5 miesiąc 2 tygodni temu #9101 przez MateuszZurek

jackjj napisał: Nie wiem od czego to zależy ale już kilka razy tak było nieaktywny a potem zaczyna działać i to właśnie przeważnie w weekend ....
u mnie tak to wyglada choć jak widzieliście wcześniej serwer widzi sile mojego WiFi

Trochę to dziwne.
Wygląda jakby serwer prezentował ci stare dane a sam econet nie widział sieci.
Ja bym zaczął od odpiera kotła z prądu, choć to pewnie sam zrobiłeś.
Następnie sprawdził bym czy w ustawieniach kotła nie widać sieci WiFi. Chodzi mi o miejsce gdzie się ją wybiera i wprowadzasz hasło. Nie pamiętam gdzie to jest.

Dla mnie to wygląda tak jakby econet stracił kontakt z siecią.
Przestawiłem go ostatnio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

5 miesiąc 2 tygodni temu #9111 przez SERWIS1
Witam

Na pierwszy rzut oka wygląda to na problem z zasięgiem WiFi (tak jakby zanikało).
Spróbuj go ponownie połączyć.

Jeżeli problem będzie nadal występował to będziemy szukali przyczyny.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

5 miesiąc 2 tygodni temu #9113 przez jackjj
Serwis1
Czyli cała procedurę połączenia mam zrobić tak jak ba poczatku ?

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

5 miesiąc 2 tygodni temu #9114 przez SERWIS1
Witam

Tak.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik

5 miesiąc 2 tygodni temu #9117 przez jackjj
Siemadejro
Dla potomnych kila razy wpisywałem dla 3 różnych routerów w chacie i na koniec poraz kolejny wróciłem do tego co miałem od poczatku gdzie sygnał najsilniejszy i w końcu za 3 razem załapał ale wciąż nie wiem co było powodem przerwy usługi ale już działa

Od roku mam ecoNet i generalnie 1 raz zdarzyła się tak długa kilkudniowa przerwa i urzadzenie nie powróciło bez pomocy na dobra stronę mocy ;P

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem
Załączniki: