Heiztechnik - Producent kotłów

Bufor+Kocioł Q pellet Duo 25KW+Rcontrol

2 tygodni 6 dni temu - 2 tygodni 6 dni temu #10464 przez tomdx
Witam,

jeśli chodzi o bufor to sam powinienem się ubiczować co niniejszym czynię. Walczyłem ostatnio ze spiekami i m.in. przestawiłem czyszczenie palnika na 1h. To było przyczyną gaszenia się po 1g i rozpalania raz jeszcze. Przepraszam za zamieszanie.

Mam jednak inne pytanie:
Zakupiłem dzisiaj moduł EcoNet 400, pięknie wszystko się połączyło z siecią i regulatorem, powprowadzałem dane do konta w econet24 i wyskoczyło mi okienko jak w załączniku.
W związku z tym mam pytanie czy pellas wprowadza jakieś blokady, czy mój regulator się nie obsługuje econetu?

U Patrola jest chyba podobna konfiguracja jeśli chodzi o sterowniki ichodzi econet 300 na EM 890. U mnie jest econet 400 na em 892.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2 tygodni 6 dni temu #10467 przez Markus

tomdx napisał: Zakupiłem dzisiaj moduł EcoNet 400, pięknie wszystko się połączyło z siecią i regulatorem, powprowadzałem dane do konta w econet24 i wyskoczyło mi okienko jak w załączniku.
W związku z tym mam pytanie czy pellas wprowadza jakieś blokady, czy mój regulator się nie obsługuje econetu?

U Patrola jest chyba podobna konfiguracja jeśli chodzi o sterowniki ichodzi econet 300 na EM 890. U mnie jest econet 400 na em 892.

Witam

U Ciebie jest trochę pomieszane, główny moduł jest od Pellasa, moduł B od Pluma, który jest również producentem Econeta.

Pytanie u kogo kupiłeś Econeta?

Ostatnio zamawiałem Econeta dla szwagra i na początku zwróciłem się do Pluma, oni zaś odesłali mnie do Pellasa jako producenta regulatora.
Kupiliśmy przez Pellasa i wszystko hula.

Pozdrawiam

Markus

Q PELLET DUO 25 kW, Xmini, RControl EM892, moduł B, ecoNET 300, SMARTFLOW

2 tygodni 5 dni temu - 2 tygodni 5 dni temu #10479 przez tomdx
Dzięki Markus za info, kupiłem od Pluma, znaczy dealera Pluma w Stargardzie Szczecińskim w sklepie.
Możesz mi powiedzieć z kim się kontaktowałeś od tego Pellasa? A może tylko trzeba zmienić ten kabel RJ11-USB u mnie to jest ten eco link pośrodku z jakąś płytką zgrzaną w termokurczka.
Sprawa dość pilna bo mam 7 dni na ewentualny zwrot tego nowego econeta. A w niedzielę jadę do DE i trochę ciasno z terminem jest.

Pozdrawiam.

2 tygodni 5 dni temu - 2 tygodni 5 dni temu #10481 przez Markus
W sumie zadzwoniłem do Pellasa i od nich oddzwonil ich lokalny przedstawiciel. Wejdź na ich stronę i znajdź telefon.

Chyba cała tajemnica jest w tym ustrojstwie wmontowanym w kablu RJ-USB

Pozdrawiam
Markus

Q PELLET DUO 25 kW, Xmini, RControl EM892, moduł B, ecoNET 300, SMARTFLOW

2 tygodni 2 dni temu #10523 przez SERWIS1
Witam

Urządzenia dodatkowe są programowane pod konkretnego producenta palnika, kotła itd. Zamontowanie dowolnego urządzenia może powodować trudności ze sparowaniem urządzeń.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik