Heiztechnik - Producent kotłów

Przedsiębiorstwo Produkcyjne

HEIZTECHNIK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

 
BIURO
 
ul. Drogowców 7
83 - 250 Skarszewy
e-mail: biuro@heiztechnik.pl 
e-mail: zamowienia@heiztechnik.pl
e-mail: serwis@heiztechnik.pl
Tel.: +48 58 560 85 57
+48 58 588 28 70
fax: +48 58 588 08 21
Biuro czynne:  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
 
HEIZTECHNIK ROSJA
HEIZTECHNIK UKRAINA

www.heiztechnik.ru  

www.ht-heiztechnik.ua  

DORADCY TECHNICZNO - HANDLOWI:
 
  Polska Centralna:  
Ireneusz Szumowski
e-mail: i.szumowski@heiztechnik.pl


Tel.: +48 664 030 478
  Polska Południowa:  
Sebastian Bogumił
e-mail: s.bogumil@heiztechnik.pl


Tel.: +48 514 111 976
 
  Polska Południowo - Wschodnia:  
Rafał Wolny
e-mail: r.wolny@heiztechnik.pl
 

Tel.: +48 784 051 574 
 
  Polska Południowo - Zachodnia:  
Bartłomiej Kwaśniewski
e-mail: b.kwasniewski@heiztechnik.pl
 
Tel.: +48  798 835 222
 
  Polska Północno - Wschodnia:  
Krzysztof Wiski
e-mail: k.wiski@heiztechnik.pl


Tel.: +48  571 204 005
  Polska Północno - Zachodnia:  
Mariusz Dyniak
e-mail: m.dyniak@heiztechnik.pl

 

Tel.: +48  784 051 572
  WSPARCIE BIUR PROJKETOWYCH   
Łukasz Grzędowski
Koordynator projektów inwestycyjnych
e-mail: L.grzedowski@heiztechnik.pl
              projekt@heiztechnik.pl

 

Bogusław Cielecki
Wsparcie biur projektowych
e-mail: b.cielecki@heiztechnik.pl
              projekt@heiztechnik.pl
 
 
 
 Tel.: +48 571 338 726
 
 
 
 
 Tel.: +48 515 105 458
  SERWIS TECHNICZNY   
 e-mail: serwis@heiztechnik.pl
Tel.: +48 664 784 500
+48 664 784 600
+48 664 784 700

  ADMINISTRATOR STRONY INTERNETOWEJ:  
e-mail: m.turzynski@heiztechnik.pl