Q EKO
15 - 75 kW
Kotły z automatycznym podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku lub miału węglowego*.

Q EKO jest automatycznym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła.
Czytaj więcej...

 
Q EKO GL
17 - 75 kW
Kotły z automatycznym podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku.

Q EKO GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika ciepła Heiztechnik o wysokiej sprawności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.
Czytaj więcej...

 
Q EKO DUO
17 - 75 kW
Dwupaleniskowe kotły z automatycznym podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku lub miału węglowego z awaryjnym rusztem wodnym.

Q EKO DUO jest kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na kotle Q EKO. Poprzez zmiany konstrukcyjne kotła możliwy stał się montaż, w części paleniskowej, poziomego wymiennika rurowego, który może spełniać funkcje rusztu wodnego.
Czytaj więcej...

 
HT EKO
10 - 45 kW
Kotły z automatycznym podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku lub miału węglowego*.

Kocioł HT EKO jest najnowszą wersją kotła Q EKO w zakresie konstrukcji wymiennika ciepła i systemu podającego. Kocioł charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem zewnętrznym. Różnice polegają na wyposażeniu kotła w automatykę sterującą. Automatyka została wkomponowana w konstrukcję kotła.
Czytaj więcej...

 
HT EKO GL
10 - 45 kW
Kotły podajnikowe 5 klasy do spalania ekogroszku

Kocioł HT EKO GL jest zmodernizowaną wersją kotła Q EKO GL. Kocioł charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem zewnętrznym. Automatyka sterująca wkomponowana została w konstrukcję kotła.

Czytaj więcej...

HT EKO DUO
17 - 48 kW
Dwupaleniskowe kotły z automatycznym podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku lub miału węglowego* z awaryjnym rusztem wodnym.

Kocioł HT EKO DUO jest najnowszą wersją kotła Q EKO DUO, który został wyposażony w nowoczesną automatykę przy niezmiennej konstrukcji wymiennika ciepła i systemu podającego. Kocioł charakteryzuje nowoczesny wygląd zewnętrzny.
Czytaj więcej...

 
Q PELLET DUO
15 - 65 kW
Dwupaleniskowe kotły z automatycznym, wrzutkowym podajnikiem paliwa do spalania pelletu oraz awaryjnym rusztem wodnym.

Q Pellet DUO jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego
w formie wydzielonej kolumny grzewczej.
Czytaj więcej...

 
HT DasPell
12 - 65 kW
Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu z awaryjnym rusztem żeliwnym.

HT DasPell jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła. Bezpośrednio nad palnikiem umieszczona została przegroda żeliwna, która umożliwia uzyskanie wysokiej jakości spalania, oraz może pełnić rolę rusztu do awaryjnego spalania drewna.
Czytaj więcej...

 
HT DasPell GL
12 - 60 kW
Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu.

HT DasPell GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.
Czytaj więcej...

 
HT DasPell LuxGL
12 - 20 kW
Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu.

HT Daspell LuxGL jest najnowszym kotłem serii GreenLine. Urządzenie cechuje nowoczesny wygląd zewnętrzny oraz  bogate wyposażenie. Zarządzanie pracą kotła oraz sterowanie instalacją grzewczą obiektu odbywa się poprzez kolorowy dotykowy wyświetlacz.
Czytaj więcej...