Heiztechnik - Producent kotłów

***** Nowa świecka tradycja *****

1 rok 8 miesiąc temu - 1 rok 8 miesiąc temu #11621 przez jackjj
Treść
Siemadejro
Chciałem również Serwisowi podziękować za wyróżnienie ale szczególnie chciałem podziękować za wsparcie i pracę na rzecz wszystkich Waszych klientów również wsparcie mojej osoby na początku po zakupie kotła.
Mam trochę do czynienia z obsługą po sprzedaży i w mojej ocenie Serwis Heiztechnik działa bardzo sprawnie.
Pozostałym Wygranym również gratuluję!

Jestem posiadaczem Waszego kotła 4 sezon i wciąż jestem z niego bardzo zadowolony wciąż go polecam i cenie jako: sprytne, jak na razie bez awaryjne, proste urządzenie.
Pozdrawiam
Yasek

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 8 miesiąc temu #11622 przez Markus
Treść
Dziękuję firmie HT za wyróżnienie.

Gratuluję pozostałym Wyróżnionym.

Mój kocioł pracuje 3 sezon (bez przerwy letniej) i odpukać, poza czyszczeniem do tej pory nic nie musiałem przy nim robić. Grzałka ma już ponad 8000 rozpaleń, a zapasowa od roku czeka.

Pozdrawiam
Markus

_______________________________________________________________________________________________________________________
Q PELLET DUO 25 kW, Xmini 35, RControl EM892, moduł B, ecoNET 300, SMARTFLOW, RCK, AURATON 2005 TX PLUS

1 rok 8 miesiąc temu #11626 przez Patrol
Treść
gratulacje dla wyróżnionych!

1 rok 8 miesiąc temu #11720 przez MateuszZurek
Treść
Cześć,
Sprzęt właśnie do mnie dotarł.
Super sprawa.
Bardzo dziękuję.
Załączniki:

1 rok 8 miesiąc temu #11721 przez jackjj
Treść
Siemandejero
Do mnie rowniez dotarł prezent - bardzo dziękuje.
;)
Pozdrawiam
Yasek

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

1 rok 8 miesiąc temu #11728 przez Markus
Treść
Witam

Własnie odebrałem zestaw.

Dziękuję i pozdrawiam

Markus

_______________________________________________________________________________________________________________________
Q PELLET DUO 25 kW, Xmini 35, RControl EM892, moduł B, ecoNET 300, SMARTFLOW, RCK, AURATON 2005 TX PLUS

9 miesiąc 2 tygodni temu #13682 przez jackjj
Treść
Cześć
Chciałem jeszcze raz bardzo podziękować odebrałem w tym tygodniu druga część zeszłorocznego prezentu: darmowy przegląd kotła.

Całość przebiegła bardzo sprawnie dostałem kilka cennych rad min. serwisant wskazał mi że trzeba wyczyścić kolano rury idącej do komina kominiarz tam nie zagląda, ja też bardzo rzadko teraz się poprawie. Ci co mają zawirowywacze pewnie nie muszą się martwić bo pył tam ma ograniczony dostęp.

Serwisant wyczyścił cały palnik szczególnie wentylator był troszkę zakurzony więc użył sprężarki. Dostałem pochwałę że kocioł i jego palnik wyglądają idealnie. W poprzednim roku podczas serwisu była wymieniana grzałka ze względu na około 0.5 cm przypalenie i Pan serwisant który ją wtedy zamontował wsunął ja 0.5 cm głębiej niż oryginalnie - to był strzał w dziesiątkę bo dziś ta sama grzałka po roku pracy wygląda dalej jak nowa.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim wszystkiego dobrego na Nowy 2020 rok. Użytkownikom zadowolenia z używanych urządzeń.
Pozdrawiam
Jacek

Załączniki:

9 miesiąc 2 tygodni temu - 9 miesiąc 2 tygodni temu #13683 przez Markus
Treść
Witam
Również chciałem podziękować za drugą część zeszłorocznego prezentu od Firmy Heiztechnik.
Pod koniec grudnia przeglądu mojego kotła dokonał serwisant p. Zbyszek. Kocioł i palnik są Ok. Moja grzałka pracuje już czwarty sezon i ma za sobą ponad 12000 rozpaleń.
Chciałem podczas przeglądu wymienić na nową, którą ma w zapasie od ponad roku. Ale Servisant nie znalazł na niej żadnych uszkodzeń i zamontował ją, też cofniętą 0,5cm.
Jeszcze raz dziękuję firmę Heiztechnik i panu Zbyszkowi za bezpłatny przegląd kotła.
Całej firmie i wszystkim użytkownikom kotłów HT życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020.
Pozdrawiam
Markus

9 miesiąc 2 tygodni temu #13684 przez MateuszZurek
Treść
Cześć,
U nie Pan serwisant był przed sezonem.

W sumie nie bardzo było co czyścić.
Palnik oraz dmuchawa czysciutkie.
Wynika to z czystości panującej w kotłowni a zwłaszcza w okolicy dmuchawy palnika.
U mnie utrzymanie czystości nie jest trudne ponieważ palnik mam schowany pod zasobnikiem paliwa.
W przypadku montażu w drzwiach należy zwrócić uwagę czy nie soztaje popiół wyspany po otwarciu drzwiczek lub zamieciony pod piec.
Dmuchawa jest w stanie podnieść drobny pyłek. Może to prowadzić do zabrudzenia dmuchawy. Obstawiam, że jak pyłu będzie więcej to może zwiększać powstawanie spieku.

Zwrócił także uwagę, że palec zgarniacza z czasem może się wypalać co można naprawić dospawujac nowy kawałek do ślimaka podajnika w palniku.

Grzałka została przesunięta poprzednim razem wraz z modyfikacja ułatwiająca ponowny montaż palnika.

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

9 miesiąc 2 tygodni temu #13685 przez Patrol
Treść

MateuszZurek napisał: Cześć,
[...]

Grzałka została przesunięta poprzednim razem wraz z modyfikacja ułatwiająca ponowny montaż palnika.

a możesz napisać coś więcej o tej modyfikacji? czy bardziej chodziło o montaż samej grzałki?