Heiztechnik - Producent kotłów

***** Nowa świecka tradycja *****

1 miesiąc 3 dni temu #14715 przez jackjj
Treść
MateuszDla mnie najgorsze jest to że taki producent mimo wypisanego ISO na worku nie odpowiada praktycznie za nic ....
Od tego co biorę teraz 2 sezon było spoko ale raz mi przeszło w środku tygodnia że nie udane odpalenie ponad pół zbiornika paliwa..... O co chodzi ? 
Pan Serwisant wyjaśnił że jest w paliwie dużo pyłu nie stąd podajnik może podawać za mało paliwa do tego w podajniku nr 1 może gromadzić się ten pył co może uszkodzić napęd podajnika nr 1. Szlag mnie trafił bo na prawdę nie małe pieniądze dałem w tym roku za paliwo.....

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 miesiąc 3 dni temu #14716 przez MateuszZurek
Treść

jackjj napisał: MateuszDla mnie najgorsze jest to że taki producent mimo wypisanego ISO na worku nie odpowiada praktycznie za nic ....
Od tego co biorę teraz 2 sezon było spoko ale raz mi przeszło w środku tygodnia że nie udane odpalenie ponad pół zbiornika paliwa..... O co chodzi ? 
Pan Serwisant wyjaśnił że jest w paliwie dużo pyłu nie stąd podajnik może podawać za mało paliwa do tego w podajniku nr 1 może gromadzić się ten pył co może uszkodzić napęd podajnika nr 1. Szlag mnie trafił bo na prawdę nie małe pieniądze dałem w tym roku za paliwo.....

Mi na szczęście wymienili paliwo, które powodowało smołę w piecu. 
W innych przypadkach dostawałem zniżkę. 

W przypadku uszkodzeń spowodowanych paliwem można próbować dochodzić jakiegoś odszkodowania ale Spodziewam się, że z tym będzie różnie. 

Ja swojego wieloletniego sprzedawcę skreśliłem. 
Znalazłem następnego, z którym pierwszy kontakty wypadł bardzo pozytywnie. 
Mam 30 worków Olczyka i zobaczę jak będzie. 
Niestety pakiwa, które mam w testach to nie to, które faktycznie kupię, inna partia. 

1 miesiąc 3 dni temu #14717 przez jackjj
Treść
Można dochodzić na drodze sądowej ale musiało by być poważne uszkodzenie kotła....

DasPell 15kW, Xmini+RControl EM890 ogrzewanie wyłącznie 100% podłoga, ecoNET 300, Moduł internetowy EcoNET 300, Termostat pokojowy Salus
Projekt Fistaszek GL124 w lustrzanym odbiciu z poszerzonym 2 stanowiskowym garażem

1 tydzień 4 dni temu #14910 przez SERWIS1
Treść
Witam

Za nami kolejny rok działalności naszego forum. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim forumowiczom za poświęcony czas.

Jak co roku chcielibyśmy wyróżnić najbardziej zaangażowane osoby:

*** Patrol ***
*** MateuszZurek ***
*** Markus ***

Wyróżnione osoby otrzymają od nas darmowy "Przegląd kotła" oraz "Prezent niespodziankę".

*** Gratulujemy wyróżnionym ***

Z każdym wyróżnionym użytkownikiem skontaktujemy się indywidualnie celem ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam
Heiztechnik Team

1 tydzień 3 dni temu #14914 przez Patrol
Treść
Ja również dziękuję i gratulacje dla wyróżnionych kolegów.

1 tydzień 3 dni temu #14915 przez MateuszZurek
Treść
Także dziękuję i gratulacje dla wyróżnionych kolegów.

1 tydzień 3 dni temu #14916 przez Markus
Treść
Dziękuję firmie Heiztechnik  i gratuluję wyróżnionym kolegom.

_______________________________________________________________________________________________________________________
Q PELLET DUO 25 kW, Xmini 35, RControl EM892, moduł B, ecoNET 300, SMARTFLOW, RCK, AURATON 2005 TX PLUS

1 tydzień 3 dni temu #14917 przez jackjj
Treść
Gratuluję zwycięzcom.
:)
;)

Wszystkim życzę duuuuuużo zdrowia, pogody ducha, bogactwa cirpliwości i sukcesów oraz tyle wygaszeń co rozpaleń.

PozdrawiamYasek