Heiztechnik - Producent kotłów

HT Tronic 700 sensor

4 tygodni 23 godzin temu #14214 przez Tomasz Fabirkiewicz
HT Tronic 700 sensor was created by Tomasz Fabirkiewicz
Dzień Dobry .Mam problem kocioł Q eko 15 sterownik ht tronic 700 sensor                                                                                                                                                  Kocioł podbił temperaturę do 94 st włączył się alarm wyłączyło kocioł ,nie mogę skasować błędu cały czas wyświetla się Przekr.progu.awar.kotła i Przegrzanie STB.wchodząc w liste alarmów nie wyswietla się kasuj błędy ,lista alarmów pełna ,ustawienia fabryczne nie pomogły,zbicie temperatury poniżej 60 st też nic nie dało .Co mam zrobić nie mogę uruchomić kotła                       

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

4 tygodni 23 godzin temu #14215 przez SERWIS
Treść
Proszę o telefoniczny kontakt z serwisem w celu doraźnego uruchomienia kotła.
Prawdopodobnie został kocioł przegrzany na tyle, że mogło dojść do termicznego uszkodzenia czujnika i być może będzie konieczna jego wymiana.

4 tygodni 21 godzin temu #14216 przez Tomasz Fabirkiewicz
Treść
Witam                                                                                                                                                                                                                                        Kocioł ruszył ,jeszcze jedno pytanie czy  lista alarmów (ta która jest w menu) jest do usunięcia ,czy sterownik zapisuje alarmy i one są cały czas widoczne na liście (jeżeli można usuwać ,to jaka może być przyczyna ,że nie mogę usunąć).Dziękuje za szybką reakcję .Pozdrawiam

4 tygodni 21 godzin temu #14217 przez Patrol
Treść
w innym modelu jeden kod realizował kasowanie liczników i przy okazji zdarzeń w sekcji alarmów, więc przy tronic700 pewnie podobnie będzie, ale taki kod nie jest ogólnie rozpowszechniany (kwestie gwar. itd) - serwis zeruje liczniki np. przy wymianach grzałek

4 tygodni 20 godzin temu #14219 przez SERWIS
Treść
Operacja kasowania dostępna jest tylko dla serwisu.
Jest to funkcja dość istotna w przypadku weryfikacji ewentualnych problemów.

4 tygodni 20 godzin temu #14220 przez Tomasz Fabirkiewicz
Treść
Ale jak dla serwisu???? Skoro Ja zapłaciłem za urządzenie, czyli ono należy do mnie więc chce wszystkie wytyczne do tego urządzenia takie jest Prawo kupującego. 

4 tygodni 20 godzin temu #14221 przez SERWIS
Treść
Oczywiście są prawa kupującego, ale są też jego obowiązki!!!
Przekazanie tych informacji łączy się z utratą gwarancji i koniec.