Błąd transmisji w HT Tronic 900 Touch.

Strona główna Forum Pomoc techniczna Błąd transmisji w HT Tronic 900 Touch.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #83667
      Czesław Baran
      Uczestnik

      W nocy odpalił się komunikat Błąd transmisji. Sterownik HT Tronic 900 Touch w RED ONE 8 kW. Odłączenie od zasilania, odłączenie od sterownika nic nie daje. Na forum pojawiały się takie problemy ale nie podano czy udało się rozwiązać go np. bez wymiany sterownika?

    • #83683
      Jacek Filecki
      Uczestnik

      Udało się naprawić?

      • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Jacek Filecki.
Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.