W nocy odpalił się komunikat Błąd transmisji. Sterownik HT Tronic 900 Touch w RED ONE 8 kW. Odłączenie od zasilania, odłączenie od sterownika nic nie daje. Na forum pojawiały się takie problemy ale nie podano czy udało się rozwiązać go np. bez wymiany sterownika?