Witam, jak prawidłowo podłączyc termostat pokojowy ht-tronic tpp z sterownikiem ht-tronic 900, tak aby sterował kotłem. W instrukcji jest też brak informacji na temat zastosowania odpowiedniego przewodu. Proszę o wskazówki, Pozdrawiam
Ten temat został zmodyfikowany 1 rok, 2 miesiące temu przez damian spilok.