Pomoc w ustawieniu pieca qpellet box 15 kw,.podlogowka pierwszy sezon

Strona główna Forum Pomoc techniczna Pomoc w ustawieniu pieca qpellet box 15 kw,.podlogowka pierwszy sezon

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #83724
      Bartosz Jamrozik
      Uczestnik

      Witam,

      Proszę o pomoc w ustawieniu kotla na pellet z ogrzewaniem podlogowym i woda zasobnika 300l. Dodam ze dopiero zaczynam, do ogrzania 110 m2.

      Dziekuje

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.