pomoc z niedogrzewaniem pomieszczen

Strona główna Forum Pomoc techniczna pomoc z niedogrzewaniem pomieszczen

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #83745
      Paweł G
      Uczestnik

      Witam mam piec peletowy 15 kw One Red 15 temperaturę w są sterowniku w pomieszczeniu ustawiona 23 stopnie niestety 2 pomieszczenia nie sa dogrzewane i jest wyraźnie zimniej 22 stopnie. Instalacja ma 2 rozdzielacze wszystko zostało odpowietrzone i teraz pytanie co z tym zrobić czy pompka zainstalowana w kotle jest zbyt słaba i można ja wymienić na inna i jaka ?

      I jeszcze pyt mam sama podłogówkę dom 130 m2 jaki tryb pracy pompy wybrać ze światełkiem świecącym ciągle czy mrugającym ?

      dzieki za podpowiedzi

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.