Witam. Mam problem z piecem heiztechnik red pellet gl 12kw. Podczas rozpalania nie załącza się dmuchawa. Ale gdy włączy się w teście wyjść wtedy się uruchamia. Gdzie szukać rozwiązania?
Dodam jeszcze że bardzo często wyskakuje komunikat „przegrzanie palnika”. Palnik czyszczony regularnie, wszystkie otwory drożne. Częstotliwość różna, czasem codziennie, czasem raz na dwa tygodnie
Dodam jeszcze że bardzo często wyskakuje komunikat „przegrzanie palnika”. Palnik czyszczony regularnie, wszystkie otwory drożne. Częstotliwość różna, czasem codziennie, czasem raz na dwa tygodnie
Przegrzanie podajnika
</p>
Autor
Wpisy
Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Ściśle niezbędne ciasteczka
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Jeśli wyłączysz to ciasteczko, nie będziemy mogli zapisać twoich preferencji. Oznacza to, że za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę, musisz ponownie włączyć lub wyłączyć ciasteczka.
Ciasteczka stron trzecich
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.
Najpierw włącz ściśle niezbędne ciasteczka, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje!