Pon-Pt. 08:00-16:00
Strona główna › Forum › Pomoc techniczna › Red Eko Gl 15 KW sznurek uszczelniający.
Otagowano: eko, gl, red, sznurek, uszczelniające
Dzień dobry.
Posiadam kocioł Red Eko GL 15 KW, na ekogroszek.
Posiadam go od 5 lat.
Teraz zauważyłem, że drzwiczki, po zamknięciu zaczynają leciutko „poddymiać”.
Jaki sznurek uszczelniający należy zastosować dla tego modelu pieca (rodzaj, okrągły, czy kwadratowy, średnica) ?
Czy należy przy wymianie sznurka użyć jakiegoś kleju czy sylikonu (jakiego ?) ?
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.