Red Eko Gl 15 KW sznurek uszczelniający.

Strona główna Forum Pomoc techniczna Red Eko Gl 15 KW sznurek uszczelniający.

Otagowano: , , , ,

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #83723
      Bartłomiej Łuc
      Uczestnik

      Dzień dobry.

      Posiadam kocioł Red Eko GL 15 KW, na ekogroszek.

      Posiadam go od 5 lat.

      Teraz zauważyłem, że drzwiczki, po zamknięciu zaczynają leciutko „poddymiać”.

      Jaki sznurek uszczelniający należy zastosować dla tego modelu pieca (rodzaj, okrągły, czy kwadratowy, średnica) ?

      Czy należy przy wymianie sznurka użyć jakiegoś kleju czy sylikonu (jakiego ?) ?

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.