Dzień dobry,
Mam kilka pytań odnośnie modułu Ethernet w kotle Smart HTV:
1. Przy przeglądaniu ekranów natrafiłem na Smart Web. Za co odpowiada ten moduł?
2. Czy jest możliwość zdalnie się połączyć z kotłem po sieci lokalnej na komputerze?
3. Czy jest jakaś dedykowana aplikacja do łączenia się po sieci? Czy są potrzebne do tego jakieś dodatkowe moduły?
4. Jest jakaś instrukcja do sieci Ethernet dla tego kotła?
Ten temat został zmodyfikowany 1 miesiąc temu przez mati99.94.
Autor
Wpisy
Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.