nasz piec na pellet od tegorocznego sezonu grzewczego zaczął sprawiać nam problemy.
mianowicie chodzi o temperaturę powrotu, która w momencie przechodzenia w tryb postoju (przy osiągnięciu zadanej temperatury 65 stopni), dobija do 62 stopni, pompka się wyłącza, powrót spada w okolice 58-59, załącza się i tak w kółko. Piec ma zawór 3drogowy, a sam kocioł to ht Q pellet 15kw.
Proszę o jakiekolwiek porady, bo idzie zwariować…
Autor
Wpisy
Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.