Prosba o informacje o kotle ht 30 kw nowej seri

Strona główna Forum Kotły zasypowe Prosba o informacje o kotle ht 30 kw nowej seri

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
      mariusz 7908
      Uczestnik

Na początku witam wszystkich użytkowników kotłów tego producenta używam na firmie małego kotła 11 kw heiztechnik ale rozciekł mi się w domu piec ogniwo 27 kw . Noszę się z zamiarem zakupu ht 30 kw nowej seri . Mam mieszane uczucia dlatego wole się zapytać kogoś co użytkuje ten kocioł jak z utrzymaniem ciągłości palenia paląc węglem orzechem ile godzin wytrzymuje po zasypaniu i jaki tam jest sterownik zamontowany potrzebuje jak najwięcej informacji od jakiegoś użytkownika . Stoję przed ciężkim wyborem serce przemawia za tym kotłem bo mam jakiś sentyment do niego a inni doradzają kotły innych producentów typu ogniwo defro itd . Będę wdzięczny za podpowiedz i naprowadzenie mnie na właściwą drogę z góry wielkie dzięki .

SERWIS
      Uczestnik

Witam

Z chęcią bym coś Ci napisał, ale to chyba nie będzie zbyt obiektywne, dlatego cierpliwie poczekaj na któregoś z użytkowników naszych kotłów lub poczytaj posty na info-ogrzewanie, tam było kilka ciekawych opinii.
      Poniżej podrzucę Ci jeden z tematów:
      http://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/8605-kociol-heiztechnika/page__p__73187__hl__heiztechnik__fromsearch__1#entry73187

Pozdrawiam

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.