Heiztechnik - Producent kotłów

Podłączenie HT Tronic Rooms do sterownika pieca.

5 miesiąc 3 tygodni temu - 5 miesiąc 3 tygodni temu #13315 przez volf_66
Treść
jest napisane sparowane, w menu nie był włączony termostat pokojowy, teraz włączyłem ale dalej nic, brak łączności radiowej,

przywróciłem ustawienia fabryczne, jest nie sparowane, stoję przy kotle, wciskam przycisk na nadajniku paruj, naciskam strzałkę na panelu paruj, ale nic się nie dzieje.

Pytanie czy RIDO BORD 161 od Bergera będzie pracował z kotłem Heiztechnik hit pellet 20kW??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

5 miesiąc 3 tygodni temu #13316 przez aniero
Treść
Teraz zobaczyłem że masz bragera, a nie bragera/heiztechnik.... Może być problem jeżeli podłączasz to do Ht-Tronic heiztechnik. Podpytaj serwis, a do instrukcji zerkaj od bragera, nie heiztechnik.
Pozdr.

5 miesiąc 3 tygodni temu - 5 miesiąc 3 tygodni temu #13317 przez volf_66
Treść
no właśnie, ale instrukcja jest ta sama
brager.com.pl/images/uploaded/rido_bord161_v1_00.pdf

pytanie do serwisu czy RIDO BORD 161 od Bergera będzie pracował z kotłem Heiztechnik hit pellet 20kW

nie będzie działać !!!!!
trzeba kupić w heiztechnik za 700 zeta, niestety o 200zł drożej za to samo.

5 miesiąc 3 tygodni temu #13320 przez SERWIS1
Treść
Witam

Sterowniki Heiztechnik są kompatybilne z modułami i pulpitami dodatkowymi oznaczonymi jako HT tronic.
Produkty oferowane przez Bragera różnią się oprogramowaniem ze względu na różne wymagania producentów kotłów. Stosowanie tego samego rozwiązania wymuszałoby dostosowanie się do "jednego i najlepszego wzorca" przez wszystkich odbiorców.
Oferując moduły dodatkowe oraz pulpity dodatkowe przejmujemy jednocześnie gwarancje producenta i tym samym serwisując urządzenie serwisant może podczas przeglądu zweryfikować, zaktualizować lub wymienić element - w przypadku elementów od dostawców zewnętrznych nie mielibyśmy takich możliwości.

Pozdrawiam
Serwis Heiztechnik