NOwość

Oglądasz 21 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #62806
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , zapytanie do serwisu , czy nowe kotly na eko groszek sa juz w sprzedazy?

    • #62828
      SERWIS
      Uczestnik

      Tak, są już w sprzedaży, jednak z powodu, że jest to nowość, to trzeba się delikatnie uzbroić w cierpliwość 🙂

    • #62827
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , w srode zamowilem kociol Q eko 15kw , jaki czas oczekiwania? pozdrawiam

    • #62826
      SERWIS
      Uczestnik

      Na dzisiaj czas realizacji wynosi od 10 do 15 dni roboczych

    • #62825
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , jestem posiadaczem waszego nowego kotla na eko groszek Q eko 15kw. Mam kilka pytan.
      -jaka ustawic temperature na kotle?
      – szczelina na dmuchawie ile cm?
      – kalorycznosc eko groszu mamy tylko 3 do wyboru, wpisujemy dana wartosc i cos jeszcze zmieniamy?
      – czy w  algorytmie ht logicz mozna zmieniac nadmuch czy wszytso ustawia  sie automatycznie? 

    • #62824
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Temperaturę ustaw minimalnie na 65 stopni C. Szczelina na dmuchawie – około 2 cm.
      Ustaw kaloryczność paliwa i tryb pracy. W trybie HT Logic możesz jedynie skorygować delikatnie nadmuch jednakże warto najpierw zweryfikować spalanie.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62821
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , moge prosic serwis o kilka zdjec z wnetrza kotla Qeko 15kw pozdrawiam

    • #62822
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , moge prosic serwis o kilka zdjec z wnetrza kotla Qeko 15kw pozdrawiam

    • #62823
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , moge prosic serwis o kilka zdjec z wnetrza kotla Qeko 15kw pozdrawiam

    • #62819
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Zdjęć jako takich nie mam pod ręką ale szczegółowe rysunki znajdziesz w DTR (przekrój kotła).

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62820
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Zdjęć jako takich nie mam pod ręką ale szczegółowe rysunki znajdziesz w DTR (przekrój kotła).

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62817
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam , kociolek odplaony od tygodnia , prosze podac jak doregulowac temp zaworu aby pokazywal precyzyjnie , planuje podlanczyc reg pokojowy , mozecie napisac mi co mam zrobic krok po kroku w sterowniku , wstawie kilka fotek z procesu spalania prosze o opinie pozdrawiam

    • #62818
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam , kociolek odplaony od tygodnia , prosze podac jak doregulowac temp zaworu aby pokazywal precyzyjnie , planuje podlanczyc reg pokojowy , mozecie napisac mi co mam zrobic krok po kroku w sterowniku , wstawie kilka fotek z procesu spalania prosze o opinie pozdrawiam

    • #62815
      MikiMiki
      Uczestnik

      popiol z 4 dni

    • #62816
      MikiMiki
      Uczestnik

      popiol z 4 dni

    • #62813
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Najważniejsze to umiejscowienie czujnika temperatury zaworu – musi być zamontowany za pompą i zaworem, zapewniony dobry styk z rurą i jeżeli jest montowany przylgowo to zaizolowany). Po sprawdzeniu należy zweryfikować czy problem nadal występuje.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62814
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Najważniejsze to umiejscowienie czujnika temperatury zaworu – musi być zamontowany za pompą i zaworem, zapewniony dobry styk z rurą i jeżeli jest montowany przylgowo to zaizolowany). Po sprawdzeniu należy zweryfikować czy problem nadal występuje.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62812
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam ,zle zapytalem , chodzi mi o dokladne sterownie temp zaworu co musze kliknac w sterowniku aby temperatura pokazywala idalnie wartosc zadana? Chopdzi o to aby np ustawic temp 40 i nie przebijalo na 43 lub 37 tylko rowno trzymalo zadanej 40 pozdrawiam

    • #62811
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Zrozumiałem poprzednie zapytanie 🙂
      Umiejscowienie czujnika jest ważne, ponieważ źle umiejscowiony czujnik może pokazywać temperaturę z opóźnieniem i widząc temperaturę zadaną jako odczytana w rzeczywistości może ona już z być dużo wyższa i dlatego zawór pracuje z dużym rozrzutem.
      Po zweryfikowaniu powyższej kwestii warto brać się za ustawienia.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #62810
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam , gdzie szukac histerezy cwu w sterowniku ht 700 piec na eko groszek pozdrawiam

    • #62809
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam , jak zachowuje sie kociol po przekroczeniu temp max 85? pozdrawiam

    • #62808
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam , kociolek bardzo duzo przekracza temp zadana w granicach 10 nawet 15 stopni , chodzi w trybie standart z obnizeniem nastawy zaworu temp na kotle 65 podbija nawet do 80 szelina na dmuchawie 2cm praktycznie spalanie bez dymu wszytsko dopalone  pozdrawiam

Oglądasz 21 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.