Poznaj Heiztechnik

Heiztechnik założony został przez dwóch młodych, polskich inżynierów w I dekadzie XXI wieku. Firma powstała dzięki pasji i konsekwencji jej założycieli, którzy mieli ambicje produkować najlepsze urządzenia grzewcze w Polsce. Dziś Heiztechnik to nowoczesna fabryka, która skupia ludzi nastawionych na ciągły rozwój i doskonalenie. Właściciele i pracownicy mają olbrzymią wolę konstruowania i produkowania najlepszych rozwiązań grzewczych przeznaczonych dla konsumentów indywidualnych oraz obiektów przemysłowych. Urządzeń, które spełniają bardzo rygorystyczne wymogi ekologiczne, posiadają bardzo wysoką sprawność oraz dbają o nasze najbliższe środowisko życia.

Nasi nowi Partnerzy!

W pierwszych dniach marca 2023 r. Heiztechnik Sp. z o.o. pozyskała większościowego udziałowca do Spółki – austriacką firmę Hargassner GmbH – jednego z liderów branży grzewczej w Europie i świecie. Hargassner jest producentem kotłów: biomasowych na pellet, zrębkę drzewną i drewno o mocy od 6 do 2 500 kW. Grupa Hargassner zatrudnia ponad 1 100 osób i oferuje swoje produkty do ponad 40 krajów z całego świata. Firma Heiztechnik zyskała bardzo solidnego partnera do realizacji planów rozwojowych w zakresie pomp ciepła – pozwoli to na zwielokrotnienie nowoczesnej produkcji.

Nasz potencjał

O potencjale Heiztechnik świadczy oferta produkowanych urządzeń grzewczych, która jest prawdopodobnie najszerszą ofertą urządzeń grzewczych spośród wszystkich producentów w Polsce (od 3,9 kW do 7 MW). Nasze najważniejsze wartości to kompetencja, profesjonalizm i wiarygodność wobec Partnerów naszej firmy. Nasze ambicje się nie zmieniły – chcemy być dalej liderem branży w Polsce z najszerszą ofertą najnowocześniejszych i najefektywniejszych urządzeń grzewczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców – co definiuje misja naszej firmy, która brzmi:

Zobowiązujemy się dostarczać naszym Klientom najbardziej innowacyjne, proekologiczne i efektywne ekonomicznie rozwiązania zapewniające ciepło w domu i czyste powietrze.

Najlepszym i najświeższym potwierdzeniem stosowania powyższej dewizy są nowo wdrożone do produkcji nasze pompy ciepła o parametrach pracy porównywalnych z najlepszymi urządzeniami dostępnymi na rynku europejskim. Jest to najnowszy produkt naszej załogi.

Zarząd firmy

Zakładając kilkanaście lat temu firmę Heiztechnik, rozpoczynaliśmy od produkcji dwóch rodzajów kotłów. Dziś nasza oferta to szeroki wybór urządzeń grzewczych, które cieszą się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie, Litwie, Łotwie, w Grecji, Rosji oraz na Węgrzech. Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, aby nasze produkty odpowiadały na potrzeby klientów oraz spełniały wymagania związane z ochroną środowiska.

Zapoznaj się z ofertą Heiztechnik
Zdzisław Kulpan Prezes Zarządu
Radosław Siłkowski Wiceprezes Zarządu
Historia firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Heiztechnik to nowoczesna fabryka, która zajmuje się produkcją kotłów grzewczych do spalania paliw stałych o mocy od 3,9 kW do 7 MW, pomp ciepła oraz innych urządzeń grzewczych. Produkcja odbywa się w nowoczesnych obiektach produkcyjnych przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie parku maszynowego; laserowych urządzeń do cięcia stali, numerycznie sterowanych pras krawędziowych i zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych.