Dowiedz się dlaczego jako klient indywidualny możesz zaufać marce Heiztechnik

Dlaczego Heiztechnik?

Kotły firmy Heiztechnik wyróżnia nowoczesność i innowacyjność. Do ich najważniejszych zalet należy autoregulacja procesu spalania, wysoka automatyzacja, bardzo niska emisja spalin, ekonomiczne zużycie o paliwa, estetyczna konstrukcja i wysoka jakość wykonania. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń grzewczych. Kotły grzewcze różnią się od siebie budową, wielkością, wyglądem oraz funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być idealnie dopasowane do potrzeb Twojego domu.

Komfort użytkowania
i oszczędność czasu

Kotły grzewcze są indywidualnie oprogramowane, intuicyjne i proste w obsłudze. Skonstruowane w taki sposób, aby pracowały przez długi czas bez żadnej ingerencji. Dzięki zastosowaniu systemu automatycznego rozpalania, podawania paliwa oraz automatycznego odpopielania obsługa kotła jest ograniczona do niezbędnego minimum. Wszystko to wpływa na komfort ich użytkowania i znacznie skraca czas obsługi.

Ekonomiczny sposób
na ogrzewanie pomieszczeń

Instalacja kotłów to również duża oszczędność finansowa. Wysoki stopień zautomatyzowania procesów grzewczych oraz rodzaj używanego w kotłach paliwa pozwala na wysokosprawne spalanie. Kotły wyposażone są w autoregulację HT-Logic III, która automatycznie dobiera parametry pracy i moduluje mocą palnika w zależności od temperatury kotła, co powoduje znaczne zmniejszenie ilości zużytego paliwa. Ekonomiczność kotłów wynika również z zainstalowanej w nich automatyki pogodowej, która zwiększa komfort cieplny ogrzewanych pomieszczeń przy jednoczesnym zmniejszeniu poboru paliwa.

Ekologiczne kotły przyjazne
dla ludzi i środowiska

Kotły charakteryzują się niską emisją spalin, pod każdym względem spełniając restrykcyjne regulacje prawne dotyczące zmniejszenia zanieczyszczenia atmosfery. Emitują nawet do 90% mniej zanieczyszczeń niż kotły niespełniające tych wymogów. Dzięki ich zastosowaniu w znaczący sposób przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza, zmniejszając powstawanie szkodliwego smogu. Kotły spełniają wymagania 5 klasy oraz rozporządzenia EcoDesign, dzięki czemu dostępne są w programach wsparcia CZYSTE POWIETRZE I TERMOMODERNIZACJA.

Dynamiczna ścieżka rozwoju naszych technologii - oś czasu

Heiztechnik od 10 lat jest prekursorem i liderem na polskim rynku urządzeń grzewczych w zakresie nowoczesnych rozwiązań zapewniających najwyższe standardy jakości, użytkowe i estetyczne i wyprzedzających restrykcyjne, proekologiczne regulacje prawne w kraju oraz całej Europie.