Dowiedz się dlaczego jako instalator możesz zaufać marce Heiztechnik

Dlaczego Heiztechnik?

Wybór urządzenia grzewczego jest uzależniony od projektu budynku i przewidzianego w nim rodzaju ogrzewania. W naszej bogatej ofercie znajdują się pompy ciepła, automatyczne kotły pelletowe i węglowe oraz kotły na biomasę. Kotły mogą być indywidualnie doposażone w dodatkowe elementy i rozbudowywane o kolejne moduły. Daje to możliwość idealnego ich dopasowania do wymagań danego budynku. Wszystkie urządzenia grzewcze wykonane są zgodnie z najnowszymi przepisami prawa.

Dopasowane
do potrzeb budynku

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń grzewczych: pompy ciepła, kotły pelletowe i na biomasę oraz automaty węglowe. Różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem paliwa, wielkością, wyglądem i funkcjonalnością. Dzięki tak bogatej ofercie mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ekologiczne kotły
zgodne z 5 klasą i Ecodesign

Kotły Heiztechnik dostosowane są do wszystkich restrykcyjnych regulacji prawnych, spełniając wymogi wysokiej sprawności funkcjonowania przy niskim stopniu emisji zanieczyszczeń podczas użytkowania. To urządzenia grzewcze spełniające wymagania 5 klasy oraz EcoDesign, które emitują o 90% mniej zanieczyszczeń w porównaniu z kotłami pozaklasowymi, dzięki czemu wpisane zostały na listę urządzeń do dotacji w programach wsparcia CZYSTE POWIETRZE I TERMOMODERNIZACJA.

Kotły proste
w instalacji i obsłudze

Kotły grzewcze Heiztechnik to nowoczesne urządzenia o intuicyjnej i prostej obsłudze. Zastosowany w nich moduł hydrauliczny pozwala na łatwy i szybki montaż. Ponadto każdy model wyposażony jest w automatykę pogodową z autoregulacją HT-Logic III, która zapewnia proste uruchomienie oraz wygodną i tanią eksploatację. Kotły Heiztechnik przystosowane są do montażu w układzie zamkniętym. Istnieje możliwość doposażenia automatyki kotłów w dodatkowe moduły sterujące i rozbudowywanie instalacji grzewczych zgodnie z potrzebami użytkownika.

Dynamiczna ścieżka rozwoju naszych technologii

Heiztechnik od 10 lat jest prekursorem i liderem na polskim rynku urządzeń grzewczych w zakresie nowoczesnych rozwiązań zapewniających najwyższe standardy jakości, użytkowe i estetyczne i wyprzedzających restrykcyjne, proekologiczne regulacje prawne w kraju oraz całej Europie.