Dowiedz się dlaczego jako projektant możesz zaufać marce Heiztechnik

Dlaczego Heiztechnik?

Urządzenia grzewcze marki Heiztechnik stanowią kompletną odpowiedź na wymagania projektantów. Oferujemy pomoc na każdym etapie projektowania w postaci dużej ilości materiałów projektowych oraz wsparcia techniczno-handlowego. Naszą ofertę systemów grzewczych wyróżnia szeroka gama urządzeń, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb projektowanego budynku.

Bogaty wybór
urządzeń grzewczych

Posiadamy pełną ofertę nowoczesnych urządzeń grzewczych – od pomp ciepła po kotły na pellet, węgiel, zrębkę drzewną i słomę. Dysponujemy urządzeniami o mocy od 5 do 7000 kW, dzięki czemu możemy zaoferować optymalne rozwiązanie dla każdego użytkownika.

Oferta skrojona
na miarę

Kotły Heiztechnik mogą być konfigurowane i montowane zgodnie z potrzebą inwestora. Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania automatyki wybranego kotła tak, aby spełniał potrzeby danego budynku. Wyposażamy kotły i kotłownie w indywidualnie projektowane systemy podawania paliwa, odpopielania, pneumatycznego czyszczenia palnika i wymiennika.

Najwyższa jakość
i bezpieczeństwo

Wszystkie urządzenia grzewcze Heiztechnik spełniają najnowsze normy jakościowe i regulacje prawne dotyczące tego rodzaju urządzeń. Wyróżniają się wysoką jakością funkcjonowania, a zarazem niskim stopniem emisji zanieczyszczeń, dzięki czemu zostały wpisane na listę urządzeń do programów dotacyjnych: CZYSTE POWIETRZE oraz TERMOMODERNIZACJA.

Dynamiczna ścieżka rozwoju naszych technologii

Heiztechnik od 10 lat jest prekursorem i liderem na polskim rynku urządzeń grzewczych w zakresie nowoczesnych rozwiązań zapewniających najwyższe standardy jakości, użytkowe i estetyczne i wyprzedzających restrykcyjne, proekologiczne regulacje prawne w kraju oraz całej Europie.