Ekogorszek jaki? skad? czy dobry?

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Ekogorszek jaki? skad? czy dobry?

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77326

      Witam,
      chcialbym w tym miejscu skupic wszystkie opinie dot. uzywanego obecnie (lub wczesniej) paliwa typu ekogroszek.
      Ja po wczeniejszym kupowaniu kilka rodzajow (szkoda podawania nazwy) z centrow handlowych nie polecam. Obojetnie jaki to by byl i jaka jego cena. Nawet jak jest w miare tani to przy doliczeniu transportu juz tych paru zlotych zysku nie ma. Tanszy jest bo jest to wegiel brunatny, rzadko skotyka sie wegiel kamienny w tych sklepach. Raz mi sie udalo kupic wegiel kamienny ale po doliczeniu dojazdu 35 km za tone zaplacilem ponad 1 tys zl. A palil sie niezbyt rewelacyjnie, przecietnie.
      Obecnie znalazlem paliwo Prestige z Sosnowca. Bezposrednio zamawiam i transport kurierem na palecie. Regularna granulacja i naprawde juz po kolorze widac ze to czarne to czarne. Plomien regularny pelny zolty, mocny. Cena tez wg mnie satyfakcjonujaca. Jedyne co to obecnie szukam optymalnych ustawien zeby miec sam popil bez spiekow. Czy ktos moze ma jakies inne sprawdzone miejsca gdzie mozna kupic dobry ekogroszek z woj pomorskiego okolice pomiedzy kartuzami a wejherowem.

    • #77328
      fomicz
      Uczestnik

      Z innego wątku:
      SERWIS napisał:

      Witam

      Z czystym sumieniem mogę polecić firmę z Gdańska. Mają dobry węgiel a i sama firma jest bardzo uczciwa.
      Firma znajduje się na Angielskiej Grobli i nazywa się WĘGLOBUD.
      Sami zaopatrujemy się u nich.

      Pozdrawiam i życzę powodzenia.

      Ja spaliłem 200 kg ekogroszku syberyjskiego Ekobran i w sumie był ok. Można zamówić w firmie z Braniewa: http://www.ekobran.pl

      Aktualnie, jak już pisałem, znalazłem fabrycznie workowany Retopal z KWK „Piast”.

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.