HT EKO 10

Oglądasz 8 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77226

      Mam niewielką kotłownię. Domek 100m2 dobrze ocieplony. W kotłowni dość trudno cokolwiek zmieścić. Aktualnie mam kocioł tłokowy, znacznie przewymiarowany bo 25kW – ale akurat tak zrobiony, że się dało go tam zamontować. Niestety palenie (biorąc pod uwagę, że wykorzystuję maksymalnie może 40% mocy kotła i fakt że to tłokowiec) jest beznadziejne + niesdamowite ilości sadzy na dachu w kotle i wszędzie.
      PO wielu poszukiwaniach znalazłem chyba alternatywę HT EKO 10 lub DEFRO Komfort eko 12.
      O ile jeżeli chodzi o DEFRO można prawie wszystkie informacje znaleźć na stronie internetowej jak również bez problemu udało mi się uzyskać namiary na dystrybutora , u którego mogę taki kocioł zobaczyć, to w Waszym wypadku jest bardzo trudno. Generalnie chcę wybrać lepszy kocioł więc jeszcze proszę o informacje na forum.

    • #77235
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Kocioł HT EKO 10 jest małym kotłem i rzadko znajduje się na ekspozycji.
      Najczęściej na ekspozycji można zobaczyć EKO DUO 17, bo jest to jedno z bardziej popularnych urządzeń, zwłaszcza, że ma wodny tzw. ruszt zastępczy.

      Napisz, z jakiego regionu Polski pochodzisz może uda mi się zrobić coś, co sprawi, że u właściwego dla Ciebie dystrybutora w ciągu dwóch dni znajdzie się taki kocioł na ekspozycji.

      Oprócz tego w zakładce do pobrania masz kartę katalogową kotła HT EKO 10.
      W tej chwili wygląda on trochę lepiej, gdyż automatyka wkomponowana jest w klapę zbiornika.

      Co nas wyróżnia:
      – oryginalny palnik firmy PANCERPOL
      – bardzo dobra automatyka HT tronic 500 z pogodówką i możliwością podłączenia dwóch termostatów pokojowych,
      – niepowtarzalny wymiennik ciepła zaprojektowany przez firmę Heiztechnik,
      – bardzo dobra obsługa serwisowa i doradztwo techniczne.

      Pozdrawiam

    • #77234

      Mieszkam koło Łodzi. Ale nie jest to dla mnie jakiś ogromny problem żeby pojechać gdzieś dalej. W granicach rozsądku oczywiście – czyli najlepiej nie dalej niż jakieś 100km, ale w ostateczności…
      Dla mnie niestety oględziny dokładnie tego kotła są konieczne – bo muszę wkomponować go w kotłownię, a tam mogże liczyć się każdy centymetr.

    • #77233
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Kocioł ten w poniedziałek będzie do obejrzenia w Łodzi na ul. Sobolowej 1 w firmie BOMEX, tel 0426767292.
      Jutro taki kocioł pojedzie do łodzi na ekspozycję.
      Jednak gdybyś mógł, to podaj, po której stronie kotła miałby być zbiornik tak, abyś miał dokładny pogląd.

      Pozdrawiam

    • #77232

      W sumie połóżenie zasobnika zależy nieco od tego co zobaczę, bo koncepcje ustawienia są 2. Jakkolwiek wolałbym mieć zasobnik z lewej strony.
      Przy okazji – jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem załatwienia sprawy.

    • #77231
      SERWIS
      Uczestnik

      No, staramy się

      Pozdrawiam

    • #77230
      Stanisław
      Uczestnik

      Jestem zainteresowany kupnem kotła ht 10 kw z podajnikiem z prawej strony(patrząc na kocioł od frontu). Jaką mam możliwość dokładnego obejrzenia przed zakupem. Mieszkam w oklicy Włocławka. dojechanie dalej nie stanowi problemu. Proszę o kontakt s661221@wp.pl lub 500 563 668

    • #77229
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Będzie się kontaktował z Tobą nasz dystrybutor z okolic Włocławka, a konkretnie z Kowala.

      Pozdrawiam

    • #77228
      Stanisław
      Uczestnik

      Bardzo dziękuję za wręcz błyskawiczną reakcję. Jestem umówiony ze sprzedawcą.

Oglądasz 8 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.