Heiztechnik - Producent kotłów

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
HEIZTECHNIK
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

 

BIURO

 

ul. Drogowców 7

83 - 250 Skarszewy

e-mail: biuro@heiztechnik.pl 

e-mail: zamowienia@heiztechnik.pl

e-mail: serwis@heiztechnik.pl

Tel.: +48 58 560 85 57

+48 58 588 28 70

fax: +48 58 588 08 21

Biuro czynne:  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

 

Heiztechnik za granicą


HEIZTECHNIK ROSJA

HEIZTECHNIK UKRAINA

 

www.heiztechnik.ru  

www.ht-heiztechnik.ua  

   

Heiztechnik w Polsce


  Polska Centralna:  

Ireneusz Szumowski

e-mail: i.szumowski@heiztechnik.pl



Tel.: +48 664 030 478

  Polska Południowa:  

Sebastian Bogumił

e-mail: s.bogumil@heiztechnik.pl



Tel.: +48 514 111 976

 

  Polska Południowo - Wschodnia:  

Rafał Wolny

e-mail: r.wolny@heiztechnik.pl


Tel.: +48 784 051 574 

 

  Polska Południowo - Zachodnia:  

Bartłomiej Kwaśniewski

e-mail: b.kwasniewski@heiztechnik.pl


Tel.: +48  798 835 222

 

  Polska Północno - Wschodnia:  

Krzysztof Wiski

e-mail: k.wiski@heiztechnik.pl



Tel.: +48  571 204 005

  Polska Północno - Zachodnia:  

Mariusz Dyniak

e-mail: m.dyniak@heiztechnik.pl

 

Tel.: +48  784 051 572

  WSPARCIE BIUR PROJKETOWYCH   

Bogusław Cielecki

Wsparcie biur projektowych

e-mail: b.cielecki@heiztechnik.pl

              projekt@heiztechnik.pl

 

Tel.: +48 515 105 458

  SERWIS TECHNICZNY   

 e-mail: serwis@heiztechnik.pl

 

 

Tel.: +48 664 784 500

+48 664 784 600

+48 664 784 700

  SERWIS TECHNICZNY POMP CIEPŁA   

Tel.: +48 515 415 513

 

  DORADZTWO TECHNICZNE POMP CIEPŁA   

Tel.: +48 514 112 016

 

  ADMINISTRATOR STRONY INTERNETOWEJ:  

e-mail: m.turzynski@heiztechnik.pl