Q eko duo 17kw zakup

Strona główna Forum Miejsce na sugestie Q eko duo 17kw zakup

  • Ten temat ma 3 odpowiedzi, 4 odpowiedzi, a ostatnio został zaktualizowany 12 lat temu przez fomicz.
Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #60698
      k@niu
      Uczestnik

      Witam
      Interesuje mnie zakup kociołka Q EKO DUO 17kw., powierzchnia budynku użytkowa-105m2 z ogrzewanym garażem + kotłownia 130m2, bojler 120L, czy ten piecyk bez problemu podoła temu wyzwaniu, jaki ma standardowy sterownik i jakie posiada funkcje (dzień/noc, zima/lato obsługuje pompę podłogówki,….), proszę też podać na jakie elementy ile przewidzianej jest gwarancji

    • #60702
      Wiewiur
      Uczestnik

      Generalnie na wszystkie pytania odpowie Ci sprzedawca. Może nawet będzie miał kocioł na stanie aby go pokazać…
      Poza tym na stronie jest wszystko podane wystarczy poszukać.

    • #60701
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Kocioł o mocy 17 kW w zupełności sprosta zapotrzebowaniu na ciepło Twego domu.
      Jeśli idzie o sterownik to warto zainwestować w sterownik HT tronic 500 (dopłata 200 zł netto). Posiada on sterowanie cwu, i zaworem mieszającym. Posiada możliwość podpięcia dwóch termostatów pokojowych i poprzez nie będziesz mógł regulować temperaturą pomieszczeń w odniesieniu do pory dnia i tygodnia. Jeden termostat może obsłużyć podłogówkę a drugi np. grzejniki.
      Jeżeli wybrałbyś nową linię HT to możesz mieć do dyspozycji nawet dwa mieszacze i trzy termostaty pokojowe.
      Gwarancja pełna jest na dwa lata i trzy lata na szczelność korpusu kotła.

      Pozdrawiam

    • #60700
      fomicz
      Uczestnik

      Spokojnie wystarczy. Mam podobne parametry chałupki i znakomicie się sprawdza. Przyznam szczerze, że nie zwracam uwagi na ilość zużytego opału ale na komfort i jestem bardzo zadowolony. Mieszkam w tym domu już ponad 10 lat i nigdy nie miałem tak ciepło 🙂
      Każdy piec ma mniej-więcej taką samą sprawność, więc przy odpowiedniej regulacji będa spalały podobną ilość opału.

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.