Q eko Duo

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #60747
      Łukasz Gabrych
      Uczestnik

      Witam

      Mam pytanie do serwisu czy silnik a raczej sterownik posiadają jakieś dodatkowe zabezpieczenia bo dwa razy zdarzyło się że ślimak się zblokował a zabezpieczenie nie pękło na szczęście byłem blisko i zareagowałem w porę.A druga sprawa to kontrola jakości piec za 8tyś. zł i brakowało śruby blokującej ślimak w kolanie retory.Instalator zrobił to na miejscu ale nie na tym polega sprawa.Ogólnie to jestem zadowolony z pieca pracuje ładnie dopala wszystko itp.

    • #60749
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Co do śruby to przepraszam ale czasami każdy może się pomylić tak jak nasi dostawcy czy my sami.
      Co do silnika to ma termik i nie ma obaw aby się spalił.
      Jeśli idzie o brak ścięcia śruby to sprawdź czy w sieci masz 230 V.A tak na marginesie to napisz jakie masz ustawienia typu praca, pauza, obroty dmuchawy i pozostałe z menu użytkownika.
      Obawiam się że masz za dużo powietrza. Może być to przyczyną zrywania zabezpieczeń.
      Obniżaj obroty dmuchawy aż do wystąpienia niewielkiej ilości niespalonego węgla i następnie podnieś o jeden. W taki sposób uzyskasz idealne spalanie.

      Pozdrawiam

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.