HT-Tronic TPBP (bezprzewodowy) do kotła Q Eko GL 24

Strona główna Forum Miejsce na sugestie HT-Tronic TPBP (bezprzewodowy) do kotła Q Eko GL 24

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #60629
      Artur-Wiąg
      Uczestnik

      Planuję podłączyć regulator do kotła Q Eko GL 24. Zastanawiam sie czy HT-Tronic TPBP (bezprzewodowy) da radę obsłużyć kocioł który będzie w kotłowni w piwnicy, a sterownik w pokoju na 1 piętrze. Czy zasięg przez 2 stropy da radę.
      Czy bezpieczniej będzie przewodowy ? i czy do niego musi iść kabel 4 żyłowy ?

    • #60634
      MikiMiki
      Uczestnik

      Witam
      Mam zapytanie jak ogolnie sprawuje sie koicolek ile spala itp? pozdrawiam

    • #60633
      Artur-Wiąg
      Uczestnik

      Ogólnie ok. zajmuję się sprzedażą kotłów Heiztechnik oraz tych produkowanych koło Kielc. Wybrałem Heiztechnika bo przekonała mnie ruchoma retorta.
      spalanie przy domu 186m2 wybudowany w latach 70, nieocieplony od początku września do połowy listopada 1 tona ekogroszku ( 28 tyś. kaloryczność, Sztygar- bardzo polecam). Zeszła zima w dni przy minus ok.8 st. dziennie ok. 1-1.3 worka 25kg. Plusem tego kotła jest regulator, bardzo prosty w obsłudze i bardzo czytelny.
      Problem jak we wszystkich kotłach 5 klasy to komn i niskie temp. spalin w starych kominach. Lato przy zasobniku 220 L (elektromet) działo bez zarzutu.

    • #60632
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Nie można jednoznacznie stwierdzić czy sterownik bezprzewodowy nie będzie miał problemów z dwoma stropami – strop stropowi nierówny. Można rozwiązać problem poprzez umiejscowienie pulpitu na górze za drugim stropem a nadajnika odbierającego sygnał na piętro niżej. Nadajnik trzeba podłączyć do sterownika przewodem dwużyłowym i dodatkowo należy podłączyć zasilanie 230V.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #60631
      MikiMiki
      Uczestnik

      witam , mozesz przeslac kilka fotek jak wyglada kotlownia palnik itp? pozdrawiam

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.