zrywanie sruby eko duo 17

Strona główna Forum Pomoc techniczna zrywanie sruby eko duo 17

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #71357
      timon323
      Uczestnik

      WITAM SERDECZNIE.OD JAKIEGOS CZASU MAM PROBLEM Z CZESTYM ZRYWANIEM ZAWLECZKI.PRZE DWA LATA BYLO BEZ PROBLEMU,JAK TYLKO SKONCZYLA SIE GWARANCJA,ZUPELNIE JAKBYM MIAL INNY PIEC.CO CHWILA COS SIE DZIEJE.MIESIAC TEMU MIALEM PROBLEM ZERWALO MI KILKA ZAWLECZEK AZ W KONCU PRZESTALO.TERAZ ZNOW ZACZELO ZRYWAC,USTAWIENIA PIECA MAM TAKIE JAK W INSTRUKCJI DO TEGO PIECA.CZYTALEM FORA I MOZE TO BYC PROBLEM KOLANA LUB KORONY,ALE KORONA CHODZI LUDZI BEZ PROBLEMOW,CHOCIAZ CZASEM PODSKOCZY DO GÓRY.SLIMAK MAM NOWY WYMIENIALEM GO 2MIESIACE TEMU.JAKI BYLBY KOSZT PRZYJAZDU SERWISANTA PRZY OKAZJI WIZYTY U INNEGO KLIENTA I EWENTULNIE JAKIEJS NAPRAWY.PROSZE O POMOC

      POZDRAWIAM
      MARCIN

    • #71361
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Bardzo mi przykro, ale ja nie jestem w stanie udzielić Ci takich informacji.
      Musisz wysłać zapytanie/reklamację na adres:
      serwis@heiztechnik.pl
      Koledzy szybko odpowiedzą na Twoje pytania i wycenią ewentualny koszt naprawy.

      Pozdrawiam

    • #71360
      timon323
      Uczestnik

      Witam
      w dniu wczorajszym wymienilem kolano i wszystko jest juz ok.mam nadzieje ze teraz nie bedzie problemu ze zrywaniem zabezpieczenia.

      pozdrawiam
      Marcin

    • #71359
      SERWIS
      Uczestnik

      OK. Proszę jednak, jeżeli jeszcze tego nie robiłeś, abyś zadzwonił do moich kolegów i sprawdź z nimi przez telefon ustawienia.

      Pozdrawiam

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.