Pon-Pt. 08:00-18:00
Strona główna › Forum › Pomoc techniczna › Q Hit 25 po powodzi,
Witam, wlasnie wypompowalem wode z piwnicy po tegorocznym zalaniu, piec CO byl zalany do wysokosci rusztu, co zrobic, jak go wyczyscic?jak zabezpieczyc?czy wymieniac ocieplenie?dodam piec bez automatyki, zalozony tylko miarkownik,
Witam
Warto odkręcić osłony boczne, ponieważ zalana jest izolacja, którą należałoby wymienić. Wymiennik ciepła należy wysuszyć i dalej eksploatować.
Pozdrawiam Serwis Heiztechnik
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.