sterownik

Strona główna Forum Pomoc techniczna sterownik

Oglądasz 8 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #67434
      Drzaszcz
      Uczestnik

      Witam jestem posiadaczem pieca HT EKO DUO 25kw ze sterownikiem 522 czy jest możliwość wymiany sterownika na najnowszy model oraz jaki jest koszt całkowity wymiany mieszkam w woj. dolnośląskim. Pozdrawiam

    • #67443
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      W jakim sensie sterownik ma być wymieniony na najnowszy model? Możliwe że można wgrać najnowszy soft.
      Podaj wersję programu, a będę mógł coś pomóc.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #67442
      Drzaszcz
      Uczestnik

      Dzięki z odpowiedz moje pytanie było spowodowane tym czy nowe sterowniki posiadają funkcję pid kocioł sam wszystko ustawia pozdrawiam

    • #67441
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Nie oferujemy sterowników z PID. Sterowanie PID nie jest tak idealnym rozwiązaniem jak jest zazwyczaj opisywane dlatego nie jest przez nas oferowane (przykład: na jakiej podstawie sterownik z pid jest w stanie samodzielnie wszystko ustawić – tylko na podstawie temperatury spalin?).

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #67440
      Drzaszcz
      Uczestnik

      Dziękuje za szybką odpowiedz pozdrawiam

    • #67438
      Masertiger
      Uczestnik

      Dzięki z odpowiedz moje pytanie było spowodowane tym czy nowe sterowniki posiadają funkcję pid kocioł sam wszystko ustawia pozdrawiam

      Ja mam regulator z wyjściem ciągłym PID z firmy TECH Sterowniki, najlepiej, jak zadzwonisz do kierownika na region Dolnośląski i popytasz, tu masz namiary http://www.techsterowniki.pl/pl/kontakt/dzial-handlowy/

    • #67439
      Masertiger
      Uczestnik

      Dzięki z odpowiedz moje pytanie było spowodowane tym czy nowe sterowniki posiadają funkcję pid kocioł sam wszystko ustawia pozdrawiam

      Ja mam regulator z wyjściem ciągłym PID z firmy TECH Sterowniki, najlepiej, jak zadzwonisz do kierownika na region Dolnośląski i popytasz, tu masz namiary http://www.techsterowniki.pl/pl/kontakt/dzial-handlowy/

    • #67436

      A dlaczego chcesz go wymienić?

    • #67437

      A dlaczego chcesz go wymienić?

Oglądasz 8 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.