Daspell izolacja od strony podajnika

Strona główna Forum Pomoc techniczna Daspell izolacja od strony podajnika

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #67331
      Jacek JJJ
      Uczestnik

      Pytanie do Serwisu
      Wiem że to pierdola ale mnie wkurza i myślę że coś takiego nie powinno mieć miejsca w kotle za tyle kasy….
      Mam daspell 15kW oryginalnie miał palnik po prawej od strony zbiornika z paliwem na moją prośbę reklamacyjna palnik został przełożony u mnie w kotłowni w drzwi tak jak zamawialem.
      Otwór po prawej po palniku został zaslepiony białą izolacją tylko podczas czyszczenia zapominam o tym i zawsze trącę motyką i ta izolacja wpada mi do środka między ścianki tam jest jakaś pustka. dużo czasu mi zajmuje ustawienie izolacji równo ze ścianą kotła dodatkowo jest to praca w mało ergonomicznej pozycji. Nie po to zamówiłem palnik w drzwiach żeby teraz czyszcząc kocioł leżeć i ustawiać izolację!? chciałem to jakoś zamocować żeby spełniało swoją rolę a jednocześnie nie wypadało….. Jest tam dość wysoka temp więc za bardzo nie wiem czym to zrobić ? Nie chciał bym również ponosić kosztów zakupu jakichś wysoko temp silikonów bo wiem że są to drogie rzeczy.

      W załączeniu zdjęcie oryginalnej osłony po lewej i tej dołożnej po prawej.

      Proszę o pomoc.

      Attachments:
    • #67334
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Napisz mail do serwisu a podjeździe serwisant i to poprawi.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #67333
      Jacek JJJ
      Uczestnik

      Dziękuję za pomoc i zainstalowanie przez Serwis nowej izolacji w moim super kotle Daspell 15kW
      😉
      Pozdr.
      J.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.