pompa CO

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #66783
      Rafał Pytlik
      Uczestnik

      witam, mam taki problem po „lecie” dzisiaj przełączyłem kocioł w tryb pracy „ZIMA” w pokoju mam termostat który steruje pompą CO aby grzał wtedy kiedy spada temp. poniżej zadanej i dzisiaj właśnie po włączeniu pompa od CO pracuje ciągle pomimo tego że w pokoju temp; już wzrosła do zadanej i sterownik nie daje już sygnału do pieca że nie ma grzać, co się mogło stać???

    • #66786
      szames
      Uczestnik

      Mam też ten sam problem i właśnie dziś. Czy powodem mogą być kończące się baterie?

      P.S.

      Już otrzymałem info od serwisu – jeśli nie były wprowadzane żadne zmiany, to: albo termostat uszkodzony, albo najprawdopodobniej stare baterie, a u mnie tak akurat jest.

    • #66785
      Rafał Pytlik
      Uczestnik

      no właśnie to samo powiedział mi serwisant, przy nim zrobiłem test na sterowniku ale musiałem go otworzyć i zrobić zworkę i jest ok, no a poza tym to całkiem na początku okazało się że jak latem troszkę szaleli z prądem sterownik pogubił ustawienia i nie miałem włączonego sterownika pokojowego ale ostatecznie też mam wymienić baterie i zobaczyć czy pomoże (na razie działa)

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.