Aktualizacja ecoNet

Strona główna Forum Pomoc techniczna Aktualizacja ecoNet

Oglądasz 24 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #65698
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Witam,
      Dzisiaj pojawiła się aktualizacja 1.11.3512 modułu ecoNet.
      Czy można gdzieś uzyskać listę zmian?

      Coś poprawiono, coś dodano?

      Gdzie można zgłaszać ewentualne błędy/sugestie itp związane z ecoNet oraz sterownikami PLUM?

      Dziękuję.

    • #65723
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Witam,

      aktualizacja u mnie była jakiś tydzień temu.
      Nie wiem czy to jest jej zasługa, ale zdaje się, że econet częściej ma problemy z Wi-Fi.
      (choć jeszcze obserwuje).

      Pozdrawiam

    • #65722
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Witam,

      mam problem z econet. Samo urządzenie pokazuje, że ma połączenie z serwerem, przez Wi-Fi można wejść w parametry, ale już przez stronę econet24.com wyświetla urządzenie nieaktywne.
      Jak wejdę po Wi-Fi to nie mam połączenia przez Ethernet, ale wszystkie dane się wyświetlają.

      Może Serwis podpowie co zrobić?

      Pozdrawiam

      Attachments:
    • #65721
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      U mnie jest to samo.
      Chyba im serwer padł.

    • #65720
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Ooo, a myślałem,że tylko ja mam problem. Teoretycznie pokazuje połączenie z serwerem…

      U Ciebie też ostatnia godzina to 14:39?

    • #65719
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Ooo, a myślałem,że tylko ja mam problem. Teoretycznie pokazuje połączenie z serwerem…

      U Ciebie też ostatnia godzina to 14:39?

      Faktycznie pokazuje, że jest połączony.
      Ale to może być inny serwer niż ten, z którego korzysta strona internetowa.
      A i u mnie też dane kończą się koło 14:30.

    • #65718
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Będzie weekend bez podgladu.

    • #65717
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Będzie weekend bez podgladu.

      No to trochę odpoczniesz od tego.

      W sumie nie wiedziałem, że można się dostać do pieca po sieci lokalnej.
      Tak to już jest jak producent nie dostarcza instrukcji obsługi do tego co sprzedaje.

      Jak wpadłeś aby spróbować wbić się na adres ecoNet?

    • #65716
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      To akurat było w instrukcji do modułu econet, że można obsługiwać z poziomu sieci lokalnej, bez dostępu do internetu.

    • #65715
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Serwer strony http://www.econet24.com padł do końca.

    • #65714
      Patrol
      Uczestnik

      działa Wam na nowym sofcie już? bo nie wiem czy się pakować w aktualizację
      u mnie na starym 1.11.3496 wszystko chodzi

    • #65713
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      działa Wam na nowym sofcie już? bo nie wiem czy się pakować w aktualizację
      u mnie na starym 1.11.3496 wszystko chodzi

      Witam,
      Wydaje się, że już działa.
      Strona wygląda normalnie.

      Prawda jest taka, że nie mamy możliwości stwierdzenia czy taka aktualizacja to nie jest strzał w kolano.
      Nie udało mi się znaleźć listy zmian.

      Ciekawe czy jak po aktualizacji padnie moduł internetowy to czy jego naprawa zostanie zrealizowana bez kosztowo. W sumie sami akceptujemy instalację aktualizacji.

    • #65712
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Witam, wszystko wróciło do normy. Wychodzi na to, że problem był ze stroną http://www.econet24.com , raczej nie była to wina softu.

    • #65711
      Piotr Szlendak
      Uczestnik

      Witam, wie ktoś może , co dzieje się z serwerem econeta? U mnie ostatnio często zrywa połączenie

    • #65710
      Markus
      Uczestnik

      U mnie jest ok. Może problem jest z WiFi.

    • #65709
      Piotr Szlendak
      Uczestnik

      Wifi raczej ok, sygnał 51 procent

    • #65708
      Piotr Szlendak
      Uczestnik

      Wygląda na to, że pomogła aktualizacja. Pozdrawiam

    • #65706
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Witam,
      Dzisiaj była kolejna aktualizacja modułu ecoNET do wersji 1.11.3515
      Czy jest ktoś w stanie napisać co zostało zmienione od poprzedniej wersji (chyba 1.11.3513)?

      Jest gdzieś dostępna lista zmian?

    • #65707
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Witam,
      Dzisiaj była kolejna aktualizacja modułu ecoNET do wersji 1.11.3515
      Czy jest ktoś w stanie napisać co zostało zmienione od poprzedniej wersji (chyba 1.11.3513)?

      Jest gdzieś dostępna lista zmian?

    • #65704
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Mateusz,

      aktualizacja była dostępna już prawie dwa miesiące temu. Chyba, że nie jest dostępna dla wszystkich w jednym czasie.

      Sorry, nie spojrzałem, że to cytat Twojego wcześniejszego wpisu.

    • #65705
      Piotr Michalak
      Uczestnik

      Mateusz,

      aktualizacja była dostępna już prawie dwa miesiące temu. Chyba, że nie jest dostępna dla wszystkich w jednym czasie.

      Sorry, nie spojrzałem, że to cytat Twojego wcześniejszego wpisu.

    • #65702
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Mateusz,

      aktualizacja była dostępna już prawie dwa miesiące temu. Chyba, że nie jest dostępna dla wszystkich w jednym czasie.

      Sorry, nie spojrzałem, że to cytat Twojego wcześniejszego wpisu.

      Spoko,
      Ja się po prostu chcę dowiedzieć co jest w tych aktualizacjach.
      Według mnie przy tym przycisku aktualizuj powinien być drugi pod którym dostalibyśmy listę zmian/poprawek błędów itp.

      Takie aktualizowanie bez wystarczającej wiedzy na temat co się instaluje jest trochę niebezpieczne.
      Kto wie co jest w tej paczce.

      Inna sprawa to brak jakiegoś formu firmy Plum, na którym można zgłaszać sugestie i błędy.
      Dzwoniłem do serwisu i podali mi tylko adres email: serwis.ogrzewnictwo@plum.pl, na który można wysyłać sugestie.

      Pozdraiwam

    • #65703
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Mateusz,

      aktualizacja była dostępna już prawie dwa miesiące temu. Chyba, że nie jest dostępna dla wszystkich w jednym czasie.

      Sorry, nie spojrzałem, że to cytat Twojego wcześniejszego wpisu.

      Spoko,
      Ja się po prostu chcę dowiedzieć co jest w tych aktualizacjach.
      Według mnie przy tym przycisku aktualizuj powinien być drugi pod którym dostalibyśmy listę zmian/poprawek błędów itp.

      Takie aktualizowanie bez wystarczającej wiedzy na temat co się instaluje jest trochę niebezpieczne.
      Kto wie co jest w tej paczce.

      Inna sprawa to brak jakiegoś formu firmy Plum, na którym można zgłaszać sugestie i błędy.
      Dzwoniłem do serwisu i podali mi tylko adres email: serwis.ogrzewnictwo@plum.pl, na który można wysyłać sugestie.

      Pozdraiwam

    • #65700
      Markus
      Uczestnik

      Ja kiedyś tam wysłałem sugestie dotyczące rozszerzenia zakresu informacji wyświetlanych przez EcoNet 300 o wielkość otwarcia mieszacza, ale grzecznie mi odpowiedzieli że jest to gestii producenta kotła czyli HT i tam mam kierować uwagi, a oni mogą wystąpić o taką modyfikację do Pluma.
      Pozdrawiam

    • #65701
      Markus
      Uczestnik

      Ja kiedyś tam wysłałem sugestie dotyczące rozszerzenia zakresu informacji wyświetlanych przez EcoNet 300 o wielkość otwarcia mieszacza, ale grzecznie mi odpowiedzieli że jest to gestii producenta kotła czyli HT i tam mam kierować uwagi, a oni mogą wystąpić o taką modyfikację do Pluma.
      Pozdrawiam

Oglądasz 24 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.