RedDassPell 20kw, Wyłączenie Podłogówki.

Strona główna Forum Pomoc techniczna RedDassPell 20kw, Wyłączenie Podłogówki.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #64667
      Robert Robert
      Uczestnik

      Witam.

      Tak jak w temacie. Pytanko mam dotyczące wyłączenia ogrzewania, a raczej pompy na podłogę. Podpowiecie mi jak wyłączyć tą pompę? Aktualnie pompę na podłogę mam podpięta w sterowniku jako pompę na CO bodajż, bo kiedy pracuje to na wyświetlaczu jest ikonka grzejnika, więc wychodzi na to, że jest tak wpięta… chciałbym ją wyłączyć aby ta podłoga mi już nie grzała… jest możliwość w sterowniku gdzieś wyłączenia jej? bo szukałem lecz znaleźć nie mogę nic 😀 Pozdrawiam.

    • #64670
      Jacek JJJ
      Uczestnik

      Cześć nie wiem jaki masz układ ale tak żeby pompa CO się nie włączała to najlepiej w obszarze CWU przejść na tryb lato wtedy poma od CO będzie się włączała tylko raz na jakiś czas żeby się nie zastała żeby nie było z nią problemu w następna zimę i CO nie będzie w ogóle grzało a CWU będzie działać
      Chyba ze masz jeszcze kaloryfery to inna sprawa ale to pompy by musiały być do CO dwie

    • #64669
      Robert Robert
      Uczestnik

      Kiedy będzie cieplej to planowałem wyłączyć piec całkiem, bo do CWU mam solary. lecz na razie chciałem podłogówke wylączyć a otworzyć grzejnik bo grzejnik by wystarczył aby ogrzać to pomieszczenie co planuje podłoge w nim wyłączyć, ponieważ za ciepło jest od podłogi, nawet jak obniżę temperature 🙂 stąd moje pytanie 😀

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.