Nie działa dmuchawa przy zasilaniu z agregatu

Strona główna Forum Pomoc techniczna Nie działa dmuchawa przy zasilaniu z agregatu

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #64505
      Paweł Cieślak
      Uczestnik

      Po podłączeniu agregatu z avr, nie startuje dmuchawa / WPA-07/. Piec eko 25, sterownik HT-tronic 500.

    • #64509
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Sprawdź jakie napięcie wychodzi z agregatu na sterownik. Wentylator nie wystartuje przy zbyt niskim napięciu zasilającym (nominalnie 230V).

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #64508
      piotr majer
      Uczestnik

      Mam identyczny problem, po zasilaniu pieca Heitz eko 20 z agregatu z AVR, działa pompka i podajnik, ale nie chce ruszyć dmuchawa, a kontrolki lekko mrugają. Zapewne jest to wina agregatu, a może sterownik Luksus R, który posiadam jest tak bardzo czuły na wahania napięcia. Z tym, że mierzyłem je na wyjściu i oscylowało gdzięś między 230-231V, czyli raczej zgodnie z tym co było napisane na tabliczce od dmuchawy (230V).

    • #64507
      Patrol
      Uczestnik

      automatyka kotłów jest czuła na jakość zasilania, więc raczej to wina tego co podaje agregat;

      nie wiem co to za agregat, ale żeby nie iść w regulacje czy szersze pomiary możesz jeszcze zrobić próbę z bardziej dociążonym agregatem

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.