Jaki sterownik

Strona główna Forum Pomoc techniczna Jaki sterownik

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #63410
      amatus1
      Uczestnik

      Witam!
      Od 9 lat posiadam piec Q HIT PLUS 25 z sterownikiem HT Tronik 200 i niestety nawalił mi sterownik. Proszę podpowiedzieć jaki mam zakupić obecnie sterownik. Opalam dom sezonowanym drewnem, do sterownika miałem podpiętą pompkę na bojler cwu, i pompy na wymienniku i podłogówce. Proszę o wskazanie optymalnego sterownika

    • #63417
      Patrol
      Uczestnik

      Witam, obejrzałeś wizualnie sterownik? może padło coś co wymienisz niewielkim kosztem

    • #63416
      amatus1
      Uczestnik

      Nie wydaje mi sie…coś świruje, zmieniają sie cyferki nagle, pojawiają same kreski, bede go obserwował do jutra…ogólnie przez te 9 lat jest troszkę juz chyba zużyty…

    • #63415
      Markus
      Uczestnik

      A czy sterownik prawidłowo steruje kotłem. Bo jeśli tak, to mógł paść sam wyświetlacz, lub wiązka do wyświetlacza.

    • #63414
      amatus1
      Uczestnik

      Migał i się wyłączał. Po odłączeniu od sieci, wyłączeniu mechanicznie na chwile ruszał i ponownie fiksował. Obecnie po 30 minutach pauzy ruszył i 2 godziny chodzi bez zarzutu. Bede go obserwował ale w razie „w”muszę szybko zakupić sterownik gdyż wyjeżdżam na weekend.

    • #63413
      Markus
      Uczestnik

      To być może, na płytce regulatora są zimne luty, musiałby przejrzeć elektronik i je przylutować.

    • #63412
      SERWIS
      Uczestnik

      Bez problemu zakupisz u nas taki sterownik lub jego następcę Ht tronic 100 lub Ht tronic 200.
      Info znajdziesz pod tym adresem
      https://heiztechnik.pl/sterowanie-2

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.