PRIORYTET

Strona główna Forum Kotły zasypowe PRIORYTET

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #60169
      murphys1
      Uczestnik

      Wiam
      czy ktos moze mi powiedziec jak wyłączyc priorytet grzania cieplej CWU w sterowniku omega plus ?
      Dziekuje

    • #60176
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Niestety, jest to dość stara konstrukcja i w nim nie ma jeszcze takiej możliwości.
      Jedyne co pozostaje to skrócić do minimum czas CNT i w tym momencie pompy powinny pracować na zmianę co kilka minut.

      Pozdrawiam

    • #60175
      murphys1
      Uczestnik

      Dziekuje za odpowiedz
      Czy mozna go w miare tanio wymienic na jakis inny i jaki bo wydaje mi sie ze opcja z priorytetem niejest najlepsza przy takich ujemnych temperaturach

    • #60174
      SERWIS
      Uczestnik

      Niestety wymienić nie można. Jedynie pozostaje zakup.
      Nie mielibyśmy co z nim zrobić w przypadku wymiany.
      Proponuję super regulator z dwuwierszowym czytelnym wyświetlaczem, dużą ilością funkcji, możliwością podpięcia termostatu pokojowego pod nazwą HT tronic 300 lub jego bogatszą wersję z obsługą zaworu mieszającego pod nazwą HT tronic 400.
      O ceny musisz zapytać pisząc na adres serwisowy.

      Pozdrawiam

    • #60173
      murphys1
      Uczestnik

      Mialem na mysli jaki kupic bo rozumiem ze za darmo wymienic sie nieda 🙂 ale jaki najkorzystniej ?

    • #60172
      SERWIS
      Uczestnik

      Tak jak napisałem wcześniej, najlepiej HT tronic 300 lub z pogodówką z HT tronic 400

      Pozdrawiam

    • #60171
      jankes
      Uczestnik

      Miałem podobny problem.
      Hydraulik mi polecił, żeby dać ten sterownik i go posłuchałem :(.
      I tak na początku czekałem aż zagrzeje się woda a dopiero później grzejniki.
      I tak jak piszesz przy takich temperaturach minusowych to jest nieporozumienie.
      Wziąłem innego hydraulika i trochę przerobił układ.
      Teraz jak rozpalam to automatycznie grzeją się grzejniki i bojler.

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.