Q EKO DUO lub HT EKO DUO

Strona główna Forum Kotły zasypowe Q EKO DUO lub HT EKO DUO

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #59695
      krzysiek
      Uczestnik

      witam interesuje mnie piec Q EKO DUO lub HT EKO DUO 25 kw nie wiem który lepszy ma może ktoś ten piec ? jakieś wady lub zalety można prosić jakieś zdjęcia jak on wygląda w środku co z czyszczeniem bardzo mało jest o tej firmie w Internecie nie wiem jakiej firmy wybrać piec proszę o pomoc

    • #59699
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Jeżeli myślisz o kotle naszej produkcji to w zakresie czyszczenia nie znajdziesz łatwiejszego, jeśli już, to tylko porównywalnie łatwe.
      Zarówno kocioł Eko jak i EkoDuo są podobne w obsłudze.
      EkoDuo jest częściej sprzedawanym urządzeniem. Kupujący ten kocioł mają na uwadze możliwość spalania okresowo drewna bądź innych paliw bez brudzenia rąk i konieczności montażu i demontażu rusztu.
      Jeżeli nie zamierzasz spalać niczego poza palnikiem to bezcelowe okazuje się stosowanie kotła w wersji Duo.
      Do wersji Eko też możesz domówić sobie ruszt, tylko że w tym przypadku będzie on żeliwny i na czas palenia w palniku musisz go wyjmować.

      Pozdrawiam

    • #59698
      krzysiek
      Uczestnik

      Znalazłem kilka zdjęć na necie i wygląda ze łatwo się go czyści na pewno wybiorę eko duo ! dużo ludzi żałuje ze nie wybrało eko duo wole mieć piec 2w1 ale nie wiem jaki typ teraz wybrać Q czy HT i nie wiem jaką moc 17 czy 25 po prostu chce się dowiedzieć jak najwięcej o tych piecach Q i HT od użytkowników bardzo mało jest o waszej firmie w internecie teraz naprawdę ciężko wybrać dobry piec z podajnikiem bo powstało strasznie dużo firm to będzie mój pierwszy piec z podajnikiem 10 tys zł to nie mała kwota.

    • #59697
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Obie wersje kotła od strony użytkowej są takie same.
      Różnią się jedynie wyglądem zewnętrznym i wersją automatyki, ale wersja Q może być doposażona do wersji występującej w standardzie w wersji HT.

      Pozdrawiam

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.