Problem z temperaturą

Strona główna Forum Kotły zasypowe Problem z temperaturą

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #59659
   PlayStation
   Uczestnik

   Witam

   Mam nowy piec ht plus 35kw mój problem polega na spadku temperatury pieca po załadowaniu go flotem. Temperatura z 60 stopni spada do 40 i nie chce podskoczyć. Wentylator cały czas chodzi a temperatura ani drgnie 🙁
   Jedyne jak dotąd rozwiązanie to uchylenie dolnej furtki popielnika.
   Flot zasuwam od góry na żar.
   Proszę o rade, wskazówkę co robię źle.

  • #59664
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Ratunku!!!
   Należy przeczytać instrukcję obsługi gdzie kategorycznie zabronione jest dosypywanie miału lub też flotu.
   Zauważ, że sypiąc flot na żar gasisz go i wręcz może dojść do wybuchu, czego całe szczęście u ciebie jeszcze nie było.
   Nigdy nie wolno dosypywać miału i innych tego typu paliw na palenisko.
   Każdorazowo należy wyczyścić palenisko, załadować kocioł i rozpalić od góry.

   Pozdrawiam

  • #59663
   PlayStation
   Uczestnik

   Próbowałem dzisiaj rozpalić kocioł od góry niestety z marnym skutkiem. Flot nie podpalił sie. Dałem sporą ilość drzewa, które po kilku minutach przygasło. Dodam, że drzewo jest suche. Dopiero sposób z otwarciem dolnej furtki popielnika pomogło. Podciągłem temperature do 65 stopni i pozamykałem kocioł, wentylator cały czas załączony na 10 biegu i temperatura spada do 40 stopni i stoi w miejscu.

   Zastanawiam się również nad pojawiającą się wodą w palenisku na bocznych blachach. Piec jest nowy – 4dni. W nowo wybudowanym domu.

   Kolejne moje podejrzenie dotyczy wydajności wentylatora. Czyżby instalatorzy źle go podłączyli, że nie potrafi „rozkulać” pieca np do 60 stopni.

  • #59662
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Napisz w jakiej miejscowości mieszkasz i ktoś do Ciebie podjedzie.
   Sprawdź jeszcze dla wszystkiego, czy w popielniku po prawej stronie masz coś w rodzaju suwaka?

   Pozdrawiam

  • #59661
   Anonim
   Gość

   http://imgfeedget.com/37869/img0/singulair/1_headpharmacy4.png
   Kiedy masz alergie dlatego żyjesz w zimowym otoczeniu naturalnym, może chcesz przyjrzeć się porusza. To jest po prostupomysł, opieki zdrowotnej , że zimno temperatura aktywuje strajki oskrzeli astma , podczas gdy ciepła pogoda pomaga utrzymać przemoc alergie , jak również oznak lub objawów odpowiedzialne . Lokalizacje , w tym Texas plus Carribbean mają bardziej zwartą ludność astmy.
   Gdy walczy atak astmy , należy zastosować leukotrienów substancji chemicznej. Nowe chemikalia leukotrienów jest do zapobiegania leukotrienów . Leukotrienów jestchemiczne tak może przynieść zaczerwienienie , które wywołuje alergie. Ten inhibitor może zapobiec leukotrieny , które często można ograniczyć poziom alergii strajków, które masz .
   Jeśli zamierzasz skorzystać , zaczynają bardzo powoli . Szybkie wykonywanie tym kopiąc off pracy z pewnością może prowadzić do ataku astmy dla wielu. Można pracować , ale wykonać pewne rozgrzewania ćwiczeń fizycznych , które mogą powoli podnosić swoje tętno , aż zrozumiesz trudniejszych ćwiczeń fizycznych . Nie włączaj się do wysiłku fizycznego , jeśli uważasz, że mogą stanowić atak astmy .
   Nie należy mówić do zwierząt domowych . Zwierzęta niosą wiele powietrzu zanieczyszczeń i różnych szkodliwych cząstek na nich. Jeśli nie mają zwierząt , dokładnie oczyścić pomysł na tydzień , i wypróbować utrzymanie go w włosy tak mało , jak to możliwe . Jeśli będą się komunikować za pomocą stworzenia, można ewentualnie należy umieścić na wszelkie skóry .
   Stosowanie naturalnych produktów czyszczących w swoim własnym domu , a nie kupione w sklepie środków czyszczących chemicznych. Tough chemikalia mogą produkować szkodliwych gazów , które mogłyby doprowadzić do objawów astmy . Nawet jeśli nie jesteś z pewnością zazwyczajjeden dopełnienia się sprzątanie , a toksyny pozostają i mogą mieć wpływ na osobę fizyczną przez wiele dni .Zatrudniać naturalnych środków czyszczących : są tam bardziej zdrowe układu oddechowego orazekosystemu .
   Jeśli cierpi pochodzących z alergii ” ? Omijać każdego rodzaju dymu. Zwykle nie palić papierosów! Raczej nie zasysaćzapachy , jak również innych dymem substancji chemicznych . Pozwoli to rozpocząć atak astmy może nie jesteś przygotowany , aby zamknąć. Jeśli może konsumenci są palenie papierosów otaczające cię , dziecko , których przestrzeń szybko .
   Nie kąpiel w kosztowne , że obejmuje wody w basenie , gdy masz astmę oskrzelową. Woda w basenie z pewnością może prowadzić do epizodów ataku astmy , a także twoje objawy bardziej poważne. W przypadku, gdy są wątpliwości , gdyakcje , które będą dla Ciebie , aby przejść z ma chloru lub w inny sposób nie kwestionuje jakiś ratownik i administratorem serwisu.
   Wiele osób bardzo łatwe do otrzymania zatrzymany bez inhalatora własnym . Jeśli czujesz, a także objawy początku astmy , a brakuje Ci aktualną inhalator bezproblemowe w twarz tego , spożywać niektóre poziom kofeiny. Pyszna kawa , herbata, napoje energetyczne , lub cokolwiek zdecydować i może znaleźć . Te napoje zawierające kofeinę pewnością szeroko otwarte aktualny oddechowych powietrze staje się mniej skomplikowane , aby wdech i wydech .
   Miej prześcieradła oczyszczeni nie mniej niż każdy bazy tygodni . Upewnij się, że osoby te często płukać w ciepłej wodzie . Obszar ten może utrzymać ładunek pochodzący z gospodarstwa termity oraz drażniących , które mogą wyruszył kolejny panikę . Mając jako świeże zamieszkania , jak to możliwe jest chybanajlepsza ochrona w opozycji do objawów astmy .
   Jest pomoc , gdy czujesz, objawy astmy zbliża Plus inhalatora nie będzie razem . Spożycie kofeiny może pomóc , ponieważ otworzyć osoby dróg oddechowych .Spożywać kilka filiżanek kawy , o smaku zielonej herbaty , a także gorące kakao przed pełnym rozpoczęciem inwazji jedynek osłabia to działania niepożądane .

   Related Posts:
   Treatment guidelines for asthma
   Intrinsic asthma definition
   Test for asthma
   Herbal remedies for
   Asthma cough at night

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.