Prosze o pomoc w doborze kotłą sasypowego.

Strona główna Forum Kotły zasypowe Prosze o pomoc w doborze kotłą sasypowego.

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #60375

      Witam, czeka mnie w najbliższym czasie zakup kotła. Jaki kocioł zasypowy z nadmuchem możecie polecić. Dom parterowy,4 pomieszczeń,60m2,bojler100l,kotłownia oddalona o 30m od domu, pale węglem i drzewem.Myślałem o kotle Q HIT Plus11,co o nim myślicie.Czy można w nim palić miałem.
      Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

    • #60379
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Oczywiście kocioł Q HIT PLUS 11 będzie odpowiednim do takiej powierzchni. Jednakże w przypadku spalania drewna zasugerowałbym Tobie model większy Q HIT PLUS 15. Na „jedenastce” będziesz musiał często dokładać drewno a i z powodu niewielkich gabarytów komory załadunkowej kawałki drewna też będziesz musiał stosować małe. Piętnastka po pierwsze ma większą komorę przez co nie będziesz musiał tak drobno rąbać drewna a i załadunek wytrzyma Ci znacznie dłużej.
      Reasumując, niezależnie czy wybierzesz 11 czy 15 kW wybór będzie prawidłowy.
      W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów pisz lub dzwoń.

      Pozdrawiam

    • #60378
      SERWIS
      Uczestnik

      Jeszcze jedno, nie jest to typowy kocioł miałowy ale miał tez łyka bez problemu.

      Pozdrawiam

    • #60377

      Dzięki, będe rozważał kocioł Q HIT PLUS 11 a 15,jak by coś to będe pisał.Do zobaczenia.

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.