Pomoc techniczna serwisu Heiztechnik

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Pomoc techniczna serwisu Heiztechnik

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #21665

   Witamy Państwa !
   Chcieliśmy poruszyć ,naszym zdaniem ,bardzo ważny wątek w dyskusji o Heiztechnik’ u .

   Drodzy Państwo mieliśmy kłopot z kotłem Eko Duo. To nasza wina, gdyż z braku wiedzy na jego temat, niewłaściwie go użytkowaliśmy. O pomoc zwróciliśmy się do źródła, czyli do serwisu Heiztechnik . Uzyskaliśmy fachową, solidną i natychmiastową pomoc , a mało tego niezbędne informacje, które pomogły nam nie popełniać błędów i poprawnie użytkować kocioł.
   Dlatego jeśli mają Państwo jakiś problem z kotłem,a informacje wyczytane gdzieś w internecie nie przydają się, to naprawdę warto jest zwrócić się bezpośrednio do serwisu ,a tam na pewno udzielą Państwu pomocy.Ponadto ,życzymy żeby trafili Państwo na tak wspaniałego fachowca, na którego my mieliśmy przyjemność trafić
   (p. I. Szumowski). Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu,wiedzy i kultury ww Pana. W ciągu 15 minut rozwiązał problemy , z którymi borykaliśmy się od 3 miesięcy. Wytłumaczył , co robiliśmy źle, naprawił usterki i podpowiedział jak należy sterować prawidłowo piecem. Dzięki temu Panu w końcu jesteśmy zadowoleni z pracy pieca i cieszymy się jego komfortem.

   Dlatego jeszcze raz polecam Państwu zarówno korzystanie z pomocy serwisu i jego pracowników.
   Pozdrawiamy.

Oglądasz 0 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.