Programowanie HT tronic 500 (Menuet)

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Programowanie HT tronic 500 (Menuet)

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77127
      Balicki Vasili
      Uczestnik

      Kiedy zacząłem programowanie napotkał problem, mianowicie brak w menu serwis części „TEMP.WYŁ.DM.POD.” Jak mogę teraz automatycznie wyłączyć dmuchawy i podajnik ?
      Prosimy napisz program do spalania pellety i węgla na palniky BIO, moc kotla Q BIO 25 kW.

    • #77133
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Z tego co sobie przypomniałem to jesteś z Grodna, w razie czego mamy tam firmę współpracującą, która w razie problemów powinna Ci pomóc
      Napisz mi też, jaki masz numer oprogramowania dostępny w menu WERSJA PROGRAMU.
      Nie wszystkie sterowniki miały możliwość wyłączenia dmuchawy. Podajnik można wyłączyć w MENU PODAJNIK znajdując parametr PODAJNIK ON / OFF.
      Jeżeli masz stary sterownik to nie ma problemu, bo można go zaktualizować do najnowszej wersji przez serwis w Białorusi.
      Co do ustawień, to dla węgla możesz pobrać z naszej zakładki DO POBRANIA / MATERIAŁY SERWISOWE.
      Przy ustawieniach istotne jest również jak masz typ dmuchawy, WPA 06 czy WPA 07.

      Pozdrawiam

    • #77132
      Balicki Vasili
      Uczestnik

      Problemem jest to, że nie mieszkam w Grodnie, а v Sankt Petersburg, i przeprogramować będzie w stanie tylko wiosny.
      I co to znaczy „NASTAWA CO MIN” v instrukcja obsługi automatyki HT tronic 500 tego pynkta nema?

    • #77131
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Nastawa CO MIN jest to parametr, którym ograniczasz dolną temperaturę możliwą do ustawienia w panelu głównym. Jeżeli ustawisz np. 600 C to nie będziesz mógł ustawić niższej niż 60 temperatury kotła.

      Pozdrawiam

    • #77130
      Balicki Vasili
      Uczestnik

      Nie zgadzają się, mam ustawienia „CO MIN” 33 stopni, a temperatura kotła ustawiena 50 stopni.

    • #77129
      SERWIS
      Uczestnik

      Tak, ponieważ oprócz tego jest nadrzędne, fabryczne ustawienie temperatury minimalnej 50 stopni poniżej której ustawienie nie jest skuteczne.

      Pozdrawaiam

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.