Sterownik pokojowy

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Sterownik pokojowy

Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77027
      Wojtol
      Uczestnik

      Witam.
      Jaki polecacie sterownik pokojowy bezprzewodowy do Q ECO DUO 25KW. Dodam że posiadam czujkę pogodową oraz sterowanie automatyczne zaworem trójdrogowym.
      Pozdrawiam

    • #77035
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Według mnie najkorzystniej wychodzi Euroster.
      Są jednak programatory adaptacyjne i posiada takie IMMERGAS oraz z tego co słyszałem firma Salus.
      W każdym razie musi to być programator dwustanowy – zwarty/rozwarty.

      Pozdrawiam

    • #77034
      Wojtol
      Uczestnik

      Rozkręciłem sterownik na piecu i zauważyłem że podłącza się go czterema kablami pod J18 i J19 a wydaje mi się że np ten ma 3 kabelki
      [/URL]

      Uploaded with ImageShack.us

    • #77033
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Tak, są cztery kabelki z tym że do dwóch niezależnych termostatów, dlatego są wejścia J18 i J19. Jeden jest od pompy kotłowej a drugi jest od grupy mieszającej.

      Pozdrawiam

    • #77032
      Tomek
      Uczestnik

      To sterownik Delta Dore(Immergas) – radzę ściągnąć z netu instrukcję, bo fabrycznie oferowana w zestawie jest do kitu-strasznie skrócona.
      Co do sterowników weź Salusa np RT500 – ma więcej możliwości ustawienia temperatur (Euroster tylko 3 – dzienna, nocna i p-zamarzaniowa).

    • #77031
      gregoland
      Uczestnik

      Polecam Auraton 2025, mam zamontowany u siebie i jestem z niego zadowolony.

    • #77030
      Wojtol
      Uczestnik

      Witam.
      Zdecydowałem się ostatecznie na AURATON 2025 RTH. Czekam na przesyłkę 🙂 Pozdrawiam

    • #77029
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam i czekamy na opinie.

Oglądasz 7 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.