Pomoc w doborze mocy kotła

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Pomoc w doborze mocy kotła

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77013
      michalxj
      Uczestnik

      Witam,
      Uprzejma prośba o sugestie dot. planowanego przeze mnie rozwiązania do ogrzewania budynku 380m2 i przygotowania cwu dla 6 osób. Budynek jest nowy, sciana trójwarstwowa gazobeton 24 cm + 12cm wełna +2cm pustka + cegła, do tego poddasze ocieplone 30cm wełny mineralnej, okna 3 szybowe. Planuję: Kocioł Q PELLET Duo 25kW współpracujący z zasobnikiem cwu 400L i buforem 1000L. Proszę o komentarz powyższego rozwiązania oraz o informacje czy sterownik pieca EKOMAX800P da radę obsłużyć taką instalację.

      Pozdrawiam Michał

    • #77017
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Jak najbardziej kocioł o tej mocy będzie wystarczający a sterownik ECOMAX, w który kocioł jest wyposażony obsłuży Twą instalację

      Pozdrawiam

    • #77016
      michalxj
      Uczestnik

      Dzięki za wsparcie. Kocioł zamówiony. Mam nadzieję że uda mi się go odpowiednio ustawić. Proszę jeszcze o informacje z jakim sterownikiem pokojowym współpracuje aktualnie montowany ekomax800P?

    • #77015
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Z każdym sterownikiem, jednak najkorzystniej jest zamówić ECOSTER-a produkcji firmy PLUM. Dzięki niemu poza funkcją termostatu będziesz miał podgląd pracy kotła.

      Pozdrawiam

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.