Ecomax800R aktualizacja softu

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Ecomax800R aktualizacja softu

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #76956
      domelli
      Uczestnik

      Witam. Posiadam sterownik Ecomax800R z wersją softu v.08.11.06T2, który współpracuje z Q_ECO_DUO25.
      Do tej pory Plum zrobił kilka aktualizacji – ich zdaniem istotnych ( między innymi wprowadzili monitoring zażycia paliwa, błedy na mieszaczach, podświetlenia, itp) Nie wiem czy te poprawki beda mi tak istotne, i czy warte jest wydania 100zł netto plus koszty przesyłki. Dodatkowo mogą zaktualizowac soft czujnika pokojowego Ekoster200.

      Tylko teraz pytanie do serwisantów i do Was Użytkowników mających ten sterownik: czy warto?

      Andrzej

    • #76961
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Z mojego punktu widzenia wydaje mi się to bezsensowne, ale nie jestem użytkownikiem tego kotła.
      Rzeczywiście może ktoś z użytkowników coś podpowie, jednak wątpię, bo te regulatory w naszym przypadku były mało popularne. Większość kotłów, myślę że grubo ponad 95% wyjechało od nas z regulatorami HT tronic 500

      Pozdrawiam

    • #76960
      domelli
      Uczestnik

      Faktycznie, chyba mało popularny, w necie ma ma za dużo informacji na ten temat.

      Mam jeszcze pytanie, tym razem z innej beczki. Mam kilkanaście worków owsa i chciałbym go jakoś efektywnie spalić. Jako że mam obrotówkę i pale generalnie groszkiem będzie to utrudnione , a i nie zamierzam zmieniać palnika. Wpadłem na pomysł, aby pomieszczać opał: wsypuje do podajnika worek groszku i pół worka owsa, przemieszam nieco i tak do pełnego zasobnika. Nie paliłem jeszcze tak, ale to jest moja koncepcja. Co trzeba będzie zasadniczo zmienić w nastawach?

      pozdr

      Andrzej

    • #76959
      SERWIS
      Uczestnik

      Twoja koncepcja jest dobra.
      Będziesz musiał jedynie skrócić nieznacznie pauzę gdyż owies będzie się szybciej wypalał i może w palniku brakować paliwa.

      Pozdrawiam

    • #76958
      SERWIS
      Uczestnik

      Twoja koncepcja jest dobra.
      Będziesz musiał jedynie skrócić nieznacznie pauzę gdyż owies będzie się szybciej wypalał i może w palniku brakować paliwa.

      Pozdrawiam

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.