Forum

Oglądasz 10 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #78199

      Zachęcam użytkowników kotłów Heiztechnika do wymiany doświadczeń na forum.Nie każda firma produkująca kotły takie forum prowadzi i dlatego warto to wykorzystać.A tak na marginesie,to firma może się pochwali ile kotłów dotychczas sprzedała w Polsce?

    • #78210
      SERWIS
      Uczestnik

      witam

      Co do ilości to od czasu przeobrażenia, czyli w niespełna cztery lata jest to ponad dwadzieścia tyś.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #78209
      SERWIS
      Uczestnik

      Muszę jeszcze dodać że w odróżnieniu do wielu innych firm produkujących kotły możemy pochwalić się produkcją kotłów o mocy do 600 kW, których sprzedajemy też setki. Największa Kotłownia wykonana na naszych kotłach to kotłownia w Wilnie o mocy 1,6 MW.
      Uważam, że dopiero przy produkcji kotłów dużej mocy można docenić fachowość, poziom zaawansowania technicznego i stopień odpowiedzialności. Firma zatrudnia konstruktorów branżystów po PG po technice cieplnej, a nie samorodków.

      Co do samego forum, to zawsze jest obawa, że ktoś może nasz tu nieźle obsmarować, nie zawsze słusznie, ale mimo to nie mamy zamiaru usuwać żadnych postów, choć z reguły każdy twierdzi, że forum firmowe jest kreowane.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #78208
      grzegorz
      Uczestnik

      witam,

      bardzo dobrze, że takie forum jest, ale z całym szacunkiem dla redakcji – proponuję bardziej szczegółowo wczytywać się w treść pytań – wtedy Wasze odpowiedzi będą bardziej kompetentne i profesjonalne
      Ten kto dokładnie czyta to forum widzi, że kilka odpowiedzi było udzielone na szybko i cząstkowo..

    • #78207

      gregory_75 napisał:

      witam,

      bardzo dobrze, że takie forum jest, ale z całym szacunkiem dla redakcji – proponuję bardziej szczegółowo wczytywać się w treść pytań – wtedy Wasze odpowiedzi będą bardziej kompetentne i profesjonalne
      Ten kto dokładnie czyta to forum widzi, że kilka odpowiedzi było udzielone na szybko i cząstkowo..

      Z ust mi to wyjąłeś!!Pozdrawiam

    • #78206

      SERWIS napisał:

      witam

      Co do ilości to od czasu przeobrażenia, czyli w niespełna cztery lata jest to ponad dwadzieścia tyś.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

      Jakiego przebrażenia?Proszę o trochę historii.Jak widzisz bardzo mnie interesuje wasza firma(kocioł)
      Pozdrawiam.

    • #78205
      SERWIS
      Uczestnik

      Drodzy użytkownicy kotłów firmy Heiztechnik i Forumowicze.

      Co do odpowiedzi i redagowania forum to macie racje. Odpowiedzi są wykonywane być może na szybko ale staram się to robić rzeczowo.
      Chyba jako jedna z nielicznych firm z naszej branży nie mamy typowego moderatora forum i nie zawsze mogę się tym zająć bez ograniczeń (jak widzicie robię to głównie z zamiłowania nawet w niedzielę lub w nocy).
      Od dawna śledzę inne fora i czasami udzielałem się w zakresie naszych urządzeń.
      Jak patrzę na tzw. liderów forum którzy mają po nawet kilka tyś. wpisów na temat każdego wyrobu, ukrywając się pod różnymi nazwami będąc pracownikami poszczególnych firm to mnie to wkurza.
      Ja zawsze podpisywałem się jako „Serwis Heiztechnik” i wypowiadałem się tylko na temat naszych wyrobów aby nie otarło się to o reklamę firmy.
      Po drugie wolę udzielać rad na telefon niż pisać.
      Co do tego tzw. przeobrażenia to z tego co wiem właściciel firmy pracował i konstruował w innej firmie a cztery lata temu założył inną firmę pod nazwą HEIZTECHNIK i dlatego o tym napisałem, ale nie pytajcie mnie o szczegóły bo tego nie znam.

      Przepraszam, jeśli czasami wyjdzie coś nie tak.
      Tak na marginesie nie myślałem że forum to będzie tak popularne.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #78204
      grzegorz
      Uczestnik

      witam,

      Forum jest popularne, a będzie jeszcze bardziej!! Jego największą zaletą jest właśnie to, że dotyczy konkretnego producenta.
      Jeśli powiedziało się A, trzeba powiedzieć i B – teraz to chyba trzeba uderzać do szefa i postarać się o etat: DORADCY NA FORUM FIRMY HEIZTECHNIK 🙂

      życzę powodzenia i pozdrawiam
      Grzegorz

    • #78203
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam ponownie

      Wystarczy mi odrobina wyrozumiałości z waszej strony.

      Pozdrawiam

    • #78202
      grzegorz
      Uczestnik

      nie chciałem urazić, moją intencją było to aby forum się rozwijało i było dla wszystkich odwiedzających źródłem wiedzy

      pozdrawiam

    • #78201
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Bez przesady, nikt nie czuje się urażony.

      Pozdrawiam

Oglądasz 10 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.