Kocioł HT EKO DUO 25kw

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Kocioł HT EKO DUO 25kw

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #76095
      ADAM DZIEŻA
      Uczestnik

      WITAM!!!
      Mam zamiar zakupu kotła dwupaleniskowego z podajnikiem paliwa do spalania ekogroszku, groszku węgla na ruszcie wodnym z automatyką pogodową i sterowaniu CWU,
      oraz z rusztem wodnym i palnikiem resertowym, proszę o porade czy najlepiej nadałby się piec HT EKO DUO 25KW, czy jest taka mozliwość zeby piec spalał ekogroszek
      węgel i drewno, ponieważ w punkcie sprzedaży zostałem poinformowany jeśli taki piec kupie to też bęzie spalał miał, a ja nie chce z miałem, oraz do czego dokładnie
      służy Retorta obrotowa czy, tylko do miału???, bo jeśli tylko to nie mam sensu jej kupować.
      dostałem ulotkę o waszych produktach i są różne dane np. wysokość do środka komina wynosi 127cm, a na Waszej stronie widnieje 131cm, proszę o wyjaśnienie, czy jest możliwość zakupu zeby było 127cm. Pozdrawiam A. Dzieża

    • #76097
      SERWIS
      Uczestnik

      Witam

      Palenisko obrotowe służy nie tylko do spalania miału. Miał jest tylko paliwem zastępczym, na co pozwala właśnie obrót paleniska. Jednak głównym zadaniem paleniska jest poprawienie spalania węgla groszku. Obrót ten poprzez wprawianie paleniska w ruch powoduje poprawienie spalania.
      Co do wymiarów to na stronie internetowej są zawsze te najbardziej aktualne. Jednak jeśli są tego typu wątpliwości to napisz na adres serwisu aby podali Ci dokładny wymiar osi czopucha.

      Pozdrawiam

Oglądasz 1 odpowiedź wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.